czwartek 26 listopada 2020

Leona, Leonarda, Lesławy

reklama

Trialowcy robili cuda w Russocicach

Trialowcy robili cuda w Russocicach - Fot. A. Wszędybył
Fot. A. Wszędybył 

Adrenalina, ryk maszyn, rozbrzmiewająca ostra rockowa muzyka – w minioną sobotę gmina Władysławów gościła imprezę zdecydowanie nie dla mięczaków. Fani sportu motorowego mogli podziwiać w Russoscicach rywalizację w ramach V i VI rundy strefy południowo-zachodniej Ogólnopolskich Zawodów Motocyklowych „Trial”.

Zmagania motocyklistów rozpoczęły się w dniu 23 czerwca w samo południe. Widzowie mieli na co popatrzeć, bo przecież przed uczestnikami postawiono jako wyzwania specjalnie przygotowane odcinki, usiane głazami, pniakami, oponami i różnego rodzaju przeszkodami. Śmiałkowie na jednośladach musieli wykazać się często nie lada kunsztem, by poradzić sobie z uwarunkowaniami terenu, a jednocześnie nie "nałapać" punktów karnych. W tym celu należało unikać podparć czyli np. kontaktów nogi czy innej części ciała z podłożem czy przeszkodą, wjechania na taśmę okalającą trasę przejazdu czy złamania  innych zasad.

reklama

Impreza w Russocicach  bazowała wprawdzie na rywalizacji motocyklistów, ale była też doskonałą okazją do podziwiania w rodzinnym gronie zmagań sportowców, zwłaszcza, że pogoda w minioną sobotę nie poskąpiła widzom i zawodnikom słońca. Z kolei głodni nie tylko wrażeń mogli na chwilę ochłonąć od kilkugodzinnych sportowych emocji wrzucając coś na ząb.

Dokładne wyniki rywalizacji w ramach V i VI rundy strefy południowo-zachodniej Ogólnopolskich Zawodów Motocyklowych „Trial” prezentujemy w poniższym załączniku.

AW
 

Pliki do pobrania

Podobne artykuły

Wojenna rekonstrukcja, youtuberzy, dożynki i...

Wojenna rekonstrukcja, youtuberzy, dożynki i...

01-09-2017
Russocice: Ogólnopolskie Zawody Motocyklowe...

Russocice: Ogólnopolskie Zawody Motocyklowe...

31-08-2017
Motocyklowy Rajd Trialowy pełen ekstremalnych...

Motocyklowy Rajd Trialowy pełen ekstremalnych wrażeń

08-10-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama