czwartek 23 września 2021

Bogusława, Liwiusza, Tekli

16°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Malanów: Ruszyła Wakacyjna Liga Piłki Nożnej

Malanów: Ruszyła Wakacyjna Liga Piłki Nożnej
 

Im dziwniejsza nazwa, tym lepszy wynik – do takiego zaskakującego wniosku można by dojść, śledząc poniedziałkowe zmagania na malanowskim „Orliku”. W inaugurujących serię letnich potyczek spotkaniach wyraźne zwycięstwa odniosły drużyny FC Po Nalewce i Czego stoisz na torach?

Od kilku już lat w okresie letnim pasjonaci futbolu kierują swe kroki ku Malanowowi, gdyż tam nadarza się możliwość toczenia pojedynków z rywalami z całego powiatu, a nawet samorządów ościennych. Nie inaczej będzie w tym roku – tym razem swoje futbolowe umiejętności w letnie wieczory prezentować będzie aż 18 drużyn. Na obiekt sportowy „Moje boisko-ORLIK 2012” przy ul. Parkowej zawitają takie teamy, jak: Czego stoisz na torach?, Piętno, Malanów, Sparta Grąbków, Rossoneri, Drog-Bud (Grupa A); FC Po Nalewce, Formacja Zanik-Turek, AC Turkovianka, FC Kawęczyn, Przyjaciele Bronka, Retro Bibianna (Grupa B) i Słodków, Jurni Turek, OSP Turek, FC Łubudubu, KS Malanów, Olimpik Czachulec (Grupa C).

reklama

Pierwsze mecze pokazały, że orlikowe rozgrywki potrafią zaskoczyć wysokimi wynikami. Boleśnie przekonali się o tym zawodnicy Drog-Budu, którzy wyszli na sztuczną murawę w osłabionym i niepełnym składzie. Czego stoisz na torach? dotkliwie rozprawili się z „drogowcami”, wygrywając stosunkiem bramek 14:1. Z nieco niższego, ale i tak wyraźnego zwycięstwa cieszyć się mogli piłkarze FC Po Nalewce, pokonawszy Retro Bibiannę 5:0.

Aktualizowane na bieżąco tabele, rankingi strzelców, relacje z meczów i wszelkie informacje dotyczące WLPN można znaleźć na stronie wlpnmalanow.futbolowo.pl. Rozgrywki Wakacyjnej Ligi Piłki Nożnej w Malanowie patronatem medialnym objął także portal Turek.net.pl.

AW

Podobne artykuły

Logistic Evex oraz siedem innych firm z powiatu...

Logistic Evex oraz siedem innych firm z powiatu...

15 lt.
Liceum w Turku po raz trzeci ze

Liceum w Turku po raz trzeci ze "Srebrną tarczą"....

28 st.
Awans ZST oraz ZSR i spadek Liceum....

Awans ZST oraz ZSR i spadek Liceum. "Perspektywy"...

10-01-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama