poniedziałek 21 września 2020

Darii, Mateusza, Wawrzyńca

reklama

I kolejka malanowskiej Wakacyjnej Ligi za nami

I kolejka malanowskiej Wakacyjnej Ligi za nami
 

W dniach 2-6 lipca na "Orliku" w Malanowie drużyny walczące o puchar Wakacyjnej Ligi Piłki Nożnej rozegrały pierwszą serię 9 spotkań. Kto już na starcie rozgrywek pokazał, że walczy o najwyższe cele, a kto zaliczył falstart?

W Grupie „A” miniona kolejka obfitowała w wysokie wyniki bramkowe, a najbardziej okazałym mógł poszczycić się team Czego stoisz na torach? pokonując zawodników Drog-Bud aż 14:1. Ci wyszli na sztuczną murawę w osłabionym i niepełnym składzie. Z pierwszych triumfów cieszyć się mogły też takie drużyny, jak Malanów i Rossoneri.

reklama

WYNIKI
Czego stoisz na torach?  – Drog-Bud 14:1
Piętno – Rossoneri 2:10
Malanów – Sparta Grabków 8:1

W Grupie B najokazalszą piłkarską strzelaninę – zwieńczoną dość wyrównanym wynikiem – zobaczyć można było w spotkaniu Formacji Zanik-Turek z Przyjaciółmi Bronka, zakończonym rezultatem 6:4. Dwa pozostałe mecze w tej grupie okazały się rozgrywkami do jednej bramki.

WYNIKI:
FC Po Nalewce – Retro Bibianna 5:0
Formacja Zanik-Turek – Przyjaciele Bronka 6:4
AC Turkovianka – FC Kawęczyn 0:4

reklama

O ile co niektóre wspomniane wyniki bramkowe mogą zaskakiwać, to cóż można powiedzieć o wyczynie zawodników zespołu OSP Turek. Ci nie mieli piłkarskiej litości dla ekipy FC Łubudubu i zaaplikowali przeciwnikom aż 18 goli, tracąc tylko jednego. W pozostałych dwóch meczach tej grupy padały już zdecydowanie mniej spektakularne ilości bramek.

WYNIKI:
Słodków – Olimpik Czachulec 3:0
Jurni Turek – KS Malanów 2:4
OSP Turek – FC Łubudubu 18:1

Aktualizowane na bieżąco tabele, rankingi strzelców, relacje z meczów i wszelkie informacje dotyczące WLPN można znaleźć na stronie wlpnmalanow.futbolowo.pl.

AW

Podobne artykuły

Awans ZST oraz ZSR i spadek Liceum....

Awans ZST oraz ZSR i spadek Liceum. "Perspektywy"...

10 st.
Ranking zamożności samorządów. Jak wypadło...

Ranking zamożności samorządów. Jak wypadło miasto,...

26-07-2019
Liceum znów w pierwszej 500! Turkowski ogólniak...

Liceum znów w pierwszej 500! Turkowski ogólniak z...

11-01-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama