sobota 08 sierpnia 2020

Izy, Rajmunda, Seweryna

reklama

Otwarte Mistrzostwa Gminy Malanów w Beach Soccera

Otwarte Mistrzostwa Gminy Malanów w Beach Soccera - Źródło: sxc.hu / Marcelo Vidal
Źródło: sxc.hu / Marcelo Vidal 

Choć w Malanowie za sprawą rozgrywek Wakacyjnej Ligi Piłki Nożnej dzieje się pod względem sportowym dużo więcej niż w wielu okolicznych gminach, to bynajmniej nie jest to koniec atrakcji dla miłośników ruchu i aktywności fizycznej. Przykładowo już w najbliższą sobotę, tj. 14 lipca na boisku do piłki plażowej w Grąbkowie odbędzie się piłkarski turniej.

Do wzięcia udziału w Otwartych Mistrzostwach Gminy Malanów w Beach Soccera Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie zaprasza wszystkie piłkarskie drużyny, nie tylko z terenu gminy, ale i całego powiatu. Te muszą składać się przynajmniej z 5 zawodników, a maksymalnie z 15. Turniej odbędzie się w najbliższą sobotę 14 lipca w Grąbkowie, na boisku usytuowanym obok tamtejszej sali OSP. Początek zawodów przewidziano na godz. 9:00.

reklama

Osoby zainteresowane opcję sprawdzenia swych futbolowych umiejętności na piaszczystym gruncie powinny się pospieszyć, gdyż zgłoszenia drużyn przyjmowane są jedynie do piątku 13 lipca 2012 r. do godz. 14:00.  W tym celu konieczne jest wypełnienie formularza (listy zgłoszeniowej). Dokument ten, jak również regulamin rozgrywek oraz wszelkie informacje dotyczące turnieju dostępne są na stronie internetowej OSiR-u: www. osir.malanow.pl. Zgłoszenia przyjmowane są w siedzibie OSiR (ul. Kaliska 2 w Malanowie), na obiektach sportowych „Moje boisko ORLIK 2012” na terenie gminy Malanów oraz poprzez e-mail: sport@malanow.pl. Szczegółowe informacje dostępne są również pod nr. tel. 663 007 663.

AW

 

Podobne artykuły

Pracownik Urzędu Miasta z negatywnym wynikiem....

Pracownik Urzędu Miasta z negatywnym wynikiem. Urząd...

1 lip.
Kaliska wypiękniała. Zakończono prace na nowym...

Kaliska wypiękniała. Zakończono prace na nowym deptaku.

13 st.
Zderzenie dwóch opli na Kaliskiej. Trzy osoby...

Zderzenie dwóch opli na Kaliskiej. Trzy osoby...

12-06-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama