poniedziałek 10 sierpnia 2020

Bianki, Borysa, Wawrzyńca

reklama

VII Turniej Siatkówki Plażowej tym razem w Bibiannie

VII Turniej Siatkówki Plażowej tym razem w Bibiannie - Źródło: OSiR w Malanowie
Źródło: OSiR w Malanowie 

Wakacyjna Liga Piłki Nożnej trwa, Otwarte Mistrzostwa Gminy Malanów w Beach Soccera już za nami – w gminie z dębem w herbie pod względem sportowym co chwilę coś się dzieje. Już w sobotę 28 lipca na boisku do plażowej piłki siatkowej w Bibiannie odbędzie się kolejny turniej.

Do wzięcia udziału w VII Turnieju Siatkówki Plażowej Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie oraz Młodzieżowy Klub Siatkarski Malanów zapraszają miłośników "plażówki" nie tylko z terenu gminy, ale i całego powiatu. Zawody dwuosobowych drużyn rozgrywane będą w kategorii mężczyzn i chłopców powyżej 15 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda rodziców bądź opiekunów prawnych. Impreza odbędzie się w sobotę 28 lipca w Bibiannie, na boisku usytuowanym obok tamtejszej sali OSP. Początek zawodów przewidziano na godz. 9:00.

reklama

Osoby zainteresowane opcją sprawdzenia swych siatkarskich umiejętności na piaszczystym gruncie powinny się pospieszyć, gdyż zgłoszenia drużyn przyjmowane są jedynie do 27 lipca, do godz. 14:00.  W tym celu konieczne jest wypełnienie formularza (listy zgłoszeniowej). Dokument ten, jak również regulamin rozgrywek oraz wszelkie informacje dotyczące turnieju dostępne są na stronie internetowej OSiR-u: www.osir.malanow.pl. Zgłoszenia przyjmowane są w siedzibie OSiR (ul. Kaliska 2 w Malanowie) oraz poprzez e-mail: sport@malanow.pl. Szczegółowe informacje dostępne są również pod nr. tel. 663 007 663 i  063-2884115.

AW

VII Turniej Siatkówki Plażowej tym razem w Bibiannie - Źródło: OSiR w Malanowie

Pliki do pobrania

Podobne artykuły

Pracownik Urzędu Miasta z negatywnym wynikiem....

Pracownik Urzędu Miasta z negatywnym wynikiem. Urząd...

1 lip.
Kaliska wypiękniała. Zakończono prace na nowym...

Kaliska wypiękniała. Zakończono prace na nowym deptaku.

13 st.
Zderzenie dwóch opli na Kaliskiej. Trzy osoby...

Zderzenie dwóch opli na Kaliskiej. Trzy osoby...

12-06-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama