wtorek 29 września 2020

Michaliny, Michała, Rafała

reklama

III kolejka malanowskiej Wakacyjnej Ligi za nami

III kolejka malanowskiej Wakacyjnej Ligi za nami - Źródło: OSiR w Malanowie
Źródło: OSiR w Malanowie 

19 goli w meczu, wycofanie się z rozgrywek jednej z drużyn – w trakcie Wakacyjnej Ligi Piłki Nożnej dzieje się naprawdę wiele. W dniach 13-19 lipca na "Orliku" w Malanowie rozegrana została kolejna seria spotkań.

W Grupie "A" największą ilością zdobytych goli poszczycić się mogli zawodnicy Sparty Grąbków, gdyż Czego stoisz na torach? uległo "spartanom" 3:9. Miniona runda spotkań udowodniła również, że na boisku w poszczególnych kolejkach sytuacja może zmieniać się jak w kalejdoskopie. Przykładowo Rossoneri w dwóch wcześniejszych starciach potrafili strzelić przeciwnikowi 10 lub 20 goli, tymczasem w dniu 16 lipca ekipa ta musiała uznać wyższość Malanowa, przegrywając 2:6. Mecz Drog-Bud – Piętno, zakończony wynikiem 4:2, był ostatnim dla drugiego z teamów, gdyż jego zawodnicy wycofali się z turnieju z powodu braków kadrowych.

reklama

WYNIKI:
Czego stoisz na torach? – Sparta Grabków 3:9
Rossoneri – Malanów 2:6
Drog-Bud – Piętno 4:2

W przypadku Grupy „B” w każdym z wyników spotkań pojawia się liczba 4, choć jednym 4 gole dały remis, innym wygraną, a jeszcze innymi nic. Stosunkiem bramek 4:2 drużyna FC Po Nalewce pokonała zeszłorocznego finalistę WLPN czyli FC Kawęczyn. Z kolei po cztery trafienia odnotowały teamy AC Turkovianka i Przyjaciele Bronka, więc doszło do podziału ligowych punktów. 4 bramki nie dały sukcesu Retro Bibiannie, gdyż Formacja Zanik-Turek postarała się o dwa gole więcej.

WYNIKI:
FC Po Nalewce – FC Kawęczyn 4:2
Przyjaciele Bronka – AC Turkovianka 4:4
Retro Bibianna – Formacja Zanik-Turek 4:6

reklama

W Grupie C wszelkie granice umiaru i piłkarskiej "przyzwoitości" przekroczyli zawodnicy ze Słodkowa. Drużyna ta zafundowała ekipie  FC Łubudubu boiskowy "łomot", zakończony wynikiem 19:0. Z bardzo wyraźnego zwycięstwa cieszyć się mogli również piłkarze OSP Turek strzelając KS Malanowowi 9 bramek, a tracąc tylko jedną. Olimpik Czachulec i Jurni Turek zadowolić musieli się  remisem.

WYNIKI:
Słodków – FC Łubudubu 19:0
KS Malanów – OSP Turek 1:9
Olimpik Czachulec – Jurni Turek 3:3

Aktualizowane na bieżąco tabele, rankingi strzelców, relacje z meczów i wszelkie informacje dotyczące WLPN można znaleźć na stronie wlpnmalanow.futbolowo.pl.

AW

Podobne artykuły

Awans ZST oraz ZSR i spadek Liceum....

Awans ZST oraz ZSR i spadek Liceum. "Perspektywy"...

10 st.
Ranking zamożności samorządów. Jak wypadło...

Ranking zamożności samorządów. Jak wypadło miasto,...

26-07-2019
Liceum znów w pierwszej 500! Turkowski ogólniak...

Liceum znów w pierwszej 500! Turkowski ogólniak z...

11-01-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama