wtorek 04 sierpnia 2020

Dominiki, Dominika, Protazego

reklama

Turniej siatkówki plażowej w Porożu

Turniej siatkówki plażowej w Porożu - Źródło: sxc.hu / Jan KratÃ��na
Źródło: sxc.hu / Jan KratÃ��na 

Niedawno w Bibiannie rozegrany został VII Turniej Siatkówki Plażowej, który wygrała para utytułowanych zawodników przybyłych aż z Poznania, a na miłośników sportu z gminy Malanów i okolic czekają kolejne atrakcje. W dniu 15 sierpnia rywalizacja na serwy, bloki i wystawy odbędzie się w Porożu.

Do wzięcia udziału w Turnieju siatkówki plażowej Stowarzyszenie Mieszkańców dla Rozwoju Wsi Poroże zaprasza wszystkich miłośników "plażówki". O ile podczas turnieju w Bibiannie na boisku pojawili się tylko panowie, to zbliżające się zmagania skierowane są do przedstawicieli obojga płci. Zawody dwuosobowych drużyn rozgrywane będą w kategoriach mężczyzn i chłopców powyżej 15 lat i kobiet i dziewcząt, także powyżej 15 roku życia. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda rodziców bądź opiekunów prawnych. Impreza odbędzie się w świąteczną środę 15 sierpnia w Porożu, na boisku usytuowanym obok tamtejszej świetlicy wiejskiej. Początek zawodów przewidziano na godz. 11:00.

reklama

Osoby zainteresowane opcją sprawdzenia swych siatkarskich umiejętności na piaszczystym gruncie powinny się pospieszyć, gdyż zgłoszenia drużyn przyjmowane są jedynie do 14 sierpnia. W tym celu konieczne jest wypełnienie formularza (listy zgłoszeniowej). Dokument ten, jak również regulamin rozgrywek oraz wszelkie informacje dotyczące turnieju dostępne są na stronie internetowej OSiR-u: www.osir.malanow.pl. Zgłoszenia przyjmowane są  przez email: lukaszjasiak@op.pl i telefonicznie pod nr tel.: 725-374-889.

Projekt współfinansowany jest przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego w ramach Programu Wielkopolska Odnowa Wsi.

AW

Podobne artykuły

Uśmiech i endorfiny czyli VIII Półmaraton...

Uśmiech i endorfiny czyli VIII Półmaraton Towarzyski...

10 lt.
Kamizelki i ulotki dla obcokrajowców

Kamizelki i ulotki dla obcokrajowców

03-05-2019
Policyjna akcja

Policyjna akcja "Niechronieni uczestnicy ruchu"....

29-03-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama