niedziela 26 września 2021

Cypriana, Justyny, Łucji

21°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

W Malanowie powalczą na korcie

W Malanowie powalczą na korcie   - Źródło: www.sxc.hu / sanja gjenero
Źródło: www.sxc.hu / sanja gjenero 

Jeszcze do soboty Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie oczekuje na zgłoszenia pasjonatów tenisa, chętnych do sprawdzenia swych umiejętności podczas II Turnieju Tenisa Ziemnego. Imprezę – która w dniu 25 sierpnia rozpocznie się o godz. 9:00 – gościć będzie obiekt sportowy "Orlik 2012" przy ul. Szkolnej.

W rozgrywkach mogą wziąć udział mieszkańcy Gminy Malanów. Wedle zamierzeń turniej powinien zostać rozegrany w takich kategoriach, jak: szkoły podstawowe - chłopcy i dziewczęta,  kat. gimnazjum - chłopcy, kat. mężczyzn do lat 35,  kat. mężczyzn powyżej 35 lat, kat. open kobiet. Jak wskazują Organizatorzy, zawody mają na celu między innymi popularyzację tenisa ziemnego w gminie Malanów, pobudzenie aktywności sportowej wśród jej mieszkańców i promocję zdrowego stylu życia poprzez sport.

reklama

Więcej informacji na temat II Turnieju Tenisa Ziemnego znaleźć można na stronie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Malanowie – www.osir.malanow.pl. Tam też dostępne są wymagane dokumenty, jak Karta zgłoszeniowa czy formularz Zgody rodziców (w przypadku osób niepełnoletnich) oraz Regulamin zawodów. Zgłoszenia przyjmowane są w siedzibie OSiR (ul. Kaliska 2 w Malanowie) i poprzez e-mail: sport@malanow.pl.

AW

Podobne artykuły

Festyn

Festyn "Sztuka na ulicy" z narodowym czytaniem

12 wrz.
Sportowo-kulturalny weekend w powiecie. Na co...

Sportowo-kulturalny weekend w powiecie. Na co warto...

10 wrz.
Powraca sprawa śmiertelnego potrącenia z 2011...

Powraca sprawa śmiertelnego potrącenia z 2011 roku....

11 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama