piątek 07 sierpnia 2020

Donaty, Olechny, Kajetana

reklama

Puchar i medale dla ekipy Karskiego

Puchar i medale dla ekipy Karskiego
 

Kondycja, zmysł taktyczny, niezła technika i oczy dookoła głowy – to wszystko było potrzebne, by zatriumfować w Turnieju Piłki Nożnej Samorządowców i Przedsiębiorców w Malanowie. Jak się okazało, z tarczą z tego pojedynku wyszła drużyna Starostwa Powiatowego.

W miniony weekend odbyły się "Dni Otwarte Sali Sportowej w Malanowie". Podczas tej imprezy nie zabrakło wielu atrakcji, skierowanych nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale także dla nieco bardziej doświadczonych boiskowych "wyjadaczy". Właśnie w sobotni wieczór w progach nowoczesnego obiektu sportowego zawitali uczestnicy Turnieju Piłki Nożnej Samorządowców i Przedsiębiorców. W zmaganiach wzięli udział reprezentanci Gminy Malanów, Gminy Turek, Starostwa Powiatowego w Turku, firmy Sun Garden, a także team Oldboy Malanów. Zespoły zmierzyły się z sobą w systemie rozgrywek „każdy z każdym”. 10 meczów przyniosło następujące rozstrzygnięcia:

reklama
Miejsce Nazwa drużyny Punkty Bramki
I. Starostwo Powiatowe w Turku 9 6 - 2
II. Gmina Malanów 6 8 - 5
III. Gmina Turek 6 5 - 7
IV. Sun Garden 6 4 - 5
V. Oldboy Malanów 3 2 - 6

Pamiątkowe puchary i medale triumfatorom sportowych zmagań wręczył na zakończenie imprezy z-ca wójta Gminy Malanów – Artur Nowicki.

AW

Podobne artykuły

Bilans testów w Malanowie: pobrano 3913 wymazy,...

Bilans testów w Malanowie: pobrano 3913 wymazy, w...

9 lip.
Żołnierze WOT przebadają około 1000 mieszkańców...

Żołnierze WOT przebadają około 1000 mieszkańców...

7 lip.
Nowe 8 zakażeń koronawirusem i jeden...

Nowe 8 zakażeń koronawirusem i jeden ozdrowieniec w...

6 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama