wtorek 11 sierpnia 2020

Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

reklama

Strzelaj gole, pomóż WOŚP!

Strzelaj gole, pomóż WOŚP!
 

Dbałość o zdrowie i kondycję, potrzeba udowodnienia sobie i innym swej sprawności – istnieje wiele powodów, by pobiegać za piłką. Doskonałym pretekstem do przelania potu będzie styczniowy turniej, mający na celu wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wspomnianą imprezą będzie "I Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Powiatu Tureckiego w Halowej Piłce Nożnej na rzecz WOŚP". Ten rozegrany zostanie w dniu 5 stycznia. Wydarzenie, które gościć będzie hala widowiskowo-sportowa przy ulicy Parkowej, rozpocznie się o godz. 9:00. Każda skłonna przystąpić do rywalizacji drużyna zobowiązana jest do wniesienia wpisowego w wysokości 300 zł. Pozyskane w ten sposób pieniądze przekazane zostaną Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Co ważne, prawo udziału w zawodach mają teamy składające się z zawodników mieszkających na terenie powiatu tureckiego. W skład turniejowego zespołu nie mogą wchodzić osoby zrzeszone w OZPN w ostatnich 3 latach.

reklama

Pasjonaci futbolu zainteresowani turniejem powinni kontaktować się z jego Organizatorami czyli Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Turku (tel. (0-63) 289 16 35; e-mail: info@osir.turek.pl) i Międzyszkolnym Ośrodkiem Sportowym w Turku (tel. (0-63) 289 74 47; e-mail: mosturek@op.pl). Karty zgłoszenia (do pobrania TUTAJ) należy dostarczyć do dnia 04 stycznia do siedziby OSiR przy ul. Sportowej 9a (Kryta Pływalnia).

Opracował:AW

Podobne artykuły

Czym grozi częste jedzenie fast foodu - 5...

Czym grozi częste jedzenie fast foodu - 5 fatalnych...

25 lip.
Jaki sprzęt do ćwiczeń w domu? Niezbędne...

Jaki sprzęt do ćwiczeń w domu? Niezbędne wyposażenie...

5 maj.
W Wyszynie rozmawiali o zdrowiu i dla zdrowia

W Wyszynie rozmawiali o zdrowiu i dla zdrowia

4 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama