piątek 07 sierpnia 2020

Donaty, Olechny, Kajetana

reklama

Malanów: Zagraj w Halowej Lidze Piłki Nożnej!

Malanów: Zagraj w Halowej Lidze Piłki Nożnej!
 

Grudniowe oddanie do użytku sali sportowej w Malanowie otworzyło przed tamtejszymi miłośnikami ruchu kolejne perspektywy aktywnego spędzania czasu. Dowodem potwierdzającym tę tezę jest zbliżający się wielkimi krokami start rozgrywek futsalowych, które będą toczyć się w styczniu i lutym.

Areną zmagań stanie się oczywiście nowoczesny obiekt przy ul. Parkowej, a do rywalizacji przystąpić mogą zespoły liczące od 5 do 15 zawodników. Muszą to być osoby urodzone w 1997 r. i starsze (od zawodników poniżej 18 roku życia wymagana jest pisemna zgoda rodziców). Co ważne, nazwa każdej drużyny musi zawierać nazwę miejscowości reprezentowanej przez dany zespół. Teamy toczyć będą boje przez kilka zimowych tygodni, od poniedziałku do niedzieli. Wszyscy zainteresowani udziałem w przedsięwzięciu powinni się pospieszyć, gdyż zgłoszenia przyjmowane są w siedzibie OSiR (ul. Parkowa 29, sala sportowa) i poprzez e-mail: sport@malanow.pl do dnia 14.01.2013r. do godz. 15:00. Właśnie we wspomniany poniedziałek, o godz. 19:00, odbędzie się zebranie organizacyjne z udziałem kapitanów drużyn. Wpisowe wynosi 150 zł od zespołu.

reklama

Więcej informacji na temat I edycji „Halowej Liga Piłki Nożnej” znaleźć można na stronie Organizatora rozgrywek czyli Ośrodka Sportu i Rekreacji w Malanowie – www.osir.malanow.pl. Tam dostępne są wymagane dokumenty czyli Lista zgłoszeniowa czy formularz Zgody rodziców (w przypadku osób niepełnoletnich). Z Regulaminem zawodów można zapoznać się zaglądając na oficjalną stronę internetową ligi – ligahalowa.futbolowo.pl.

AW

Malanów: Zagraj w Halowej Lidze Piłki Nożnej!

Podobne artykuły

Wybory 2018: Sala przy I LO, bezpłatny...

Wybory 2018: Sala przy I LO, bezpłatny transport,...

03-10-2018
Oto projekt sali sportowej I LO. Starosta Seńko...

Oto projekt sali sportowej I LO. Starosta Seńko...

01-10-2018
Uczniowie ZST i ZSR zwiedzą Europę. Nowa sala...

Uczniowie ZST i ZSR zwiedzą Europę. Nowa sala...

11-08-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama