piątek 07 sierpnia 2020

Donaty, Olechny, Kajetana

reklama

Malanów: Pokaż co potrafisz w Ogólnopolskiej Lidze Mistrzów Halówki!

Malanów: Pokaż co potrafisz w Ogólnopolskiej Lidze Mistrzów Halówki! - Źródło: www.osir.malanow.pl
Źródło: www.osir.malanow.pl 

Wprawdzie tej zimy na boisku sali sportowej przy ul. Parkowej toczą się już boje w ramach Halowej Ligi Piłki Nożnej, ale teraz przed miłośnikami futsalu pojawiają się kolejne wyzwania. W ostatnią niedzielę stycznia w Malanowie odbędzie się etap regionalny rozgrywek „Halowa Polska – Ogólnopolska Liga Mistrzów Halówki”. Warto dać z siebie wszystko, bo zwycięzca turnieju awansuje bezpośrednio do etapu wojewódzkiego!

Do rywalizacji przystąpić mogą zespoły z Gminnej Ligi Piłki Nożnej oraz tzw. drużyny „dzikie” z terenu Gminy Malanów, liczące od 5 do 10 zawodników. Od graczy poniżej 18 roku życia wymagana jest pisemna zgoda rodziców. Wszyscy zainteresowani udziałem w przedsięwzięciu powinni się pospieszyć, gdyż zgłoszenia przyjmowane są w siedzibie OSiR (ul. Parkowa 29, sala sportowa) i poprzez e-mail: sport@malanow.pl do 25 stycznia, do godz. 12.00. Turniej, który zostanie rozegrany w niedzielę 27 stycznia, rozpocznie się o godz. 9.00.

reklama

Więcej informacji na temat projektu: "Halowa Polska - Ogólnopolska Liga Mistrzów Halówki" znaleźć można na stronie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Malanowie – www.osir.malanow.pl. Tam dostępne są wymagane dokumenty czyli Formularz zgłoszeniowy, formularz Zgody rodziców (w przypadku osób niepełnoletnich) oraz Regulamin zawodów.

Opracował: AW

Podobne artykuły

Wybory 2018: Sala przy I LO, bezpłatny...

Wybory 2018: Sala przy I LO, bezpłatny transport,...

03-10-2018
Oto projekt sali sportowej I LO. Starosta Seńko...

Oto projekt sali sportowej I LO. Starosta Seńko...

01-10-2018
Uczniowie ZST i ZSR zwiedzą Europę. Nowa sala...

Uczniowie ZST i ZSR zwiedzą Europę. Nowa sala...

11-08-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama