środa 12 sierpnia 2020

Hilarii, Juliana, Lecha

reklama

W sobotę samorządowcy zagrają w halówkę

W sobotę samorządowcy zagrają w halówkę
 

Kondycja, zmysł taktyczny, niezła technika i oczy dookoła głowy – to wszystko będzie potrzebne, by zatriumfować w XIV Mistrzostwach Samorządowców Powiatu Tureckiego w Halowej Piłce Nożnej. Kto wyjdzie ze sportowo-politycznej potyczki z tarczą?

Boiskowe wyczyny urzędników, radnych, sołtysów i wójtów będzie można obserwować w dniu 9 lutego br. Imprezę gościć będą mury Sali Sportowej w Malanowie (ul. Parkowa 29). Wydarzenie rozpocznie się o godz. 9:00. Teamy zmierzą się w potyczkach, rozgrywanych w systemie 2 x 7 minut. Gwoli przypomnienia – w roku poprzednim po Puchar Przechodni Starosty Tureckiego sięgnęli zawodnicy reprezentujący Gminę Kawęczyn.

reklama

Organizatorami XIV Mistrzostw Samorządowców Powiatu Tureckiego w Halowej Piłce Nożnej są: Starostwo Powiatowe w Turku, Urząd Gminy Malanów, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Turku oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie.

Opracował:AW
Źródło: www.powiat.turek.pl

W sobotę samorządowcy zagrają w halówkę

Podobne artykuły

Wieloletni sołtys Skarżyna-Kolonii złożył...

Wieloletni sołtys Skarżyna-Kolonii złożył rezygnację

10 sierp.
Listy do redakcji: Działania Starosty wobec...

Listy do redakcji: Działania Starosty wobec DeVeris...

14 lip.
Od 18 maja Punkty Obsługi Klienta urzędów przy...

Od 18 maja Punkty Obsługi Klienta urzędów przy...

15 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama