sobota 25 września 2021

Aureli, Kamila, Kleofasa

14°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Piłkarski weekend

Piłkarski weekend
 

O ile przyszły weekend upłynie amatorom aktywnego wypoczynku pod znakiem "morsowania" oraz wyciskania sztangi, to w ciągu najbliższych dni sportem numer jeden w powiecie będzie futsal.  Zarówno w piątek, sobotę, jak i niedzielę rozegrane zostaną turnieje piłki halowej.

W piątek 15 lutego warto będzie zajrzeć do Tuliszkowa. Tam odbędzie się Nocny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Tuliszków. Wydarzenie gościć będzie hala widowiskowo-sportowa przy Zespole Szkół im. Powstańców 1863r. Zmagania futsalowców będzie można obserwować od godz. 19:00.

reklama

O ile w Tuliszkowie piłkarze będą przelewać pot po zmroku, to w Galewie sobotnie zmagania wystartują już o 9:00 rano. We wspomnianej miejscowości gminy Brudzew odbędzie się Powiatowy Turniej Drużyn OSP. Zmierzą się w nim triumfatorzy gminnych etapów futsalowo-strażackiej rywalizacji. Zawodnicy stoczą potyczki na boisku sali sportowej Szkoły Podstawowej w Galewie.

Na brak sportowych emocji nie będą mogli narzekać mieszkańcy Władysławowa. Tam także - w niedzielę 17 lutego - odbędzie się Turniej Halowej Piłki Nożnej. Sportowa impreza rozpocznie się o godz. 12:00 w sali Gimnazjum we Władysławowie.

AW

Podobne artykuły

Na odpuście w Galewie kolejna akcja szczepień...

Na odpuście w Galewie kolejna akcja szczepień bez...

4 sierp.
Czołowe zderzenie pod Galewem. Nie żyje...

Czołowe zderzenie pod Galewem. Nie żyje 8-letnie...

1 lip.
Piknik w Galewie czyli VII spotkanie ph.

Piknik w Galewie czyli VII spotkanie ph."Serce i...

27 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama