wtorek 29 września 2020

Michaliny, Michała, Rafała

reklama

Rakietki w dłoń!

Rakietki w dłoń! - Źródło: sxc.hu / David Stern
Źródło: sxc.hu / David Stern 

Na turkowskich miłośników popularnego "ping-ponga" czeka niebawem nie lada wyzwanie. Już wkrótce - 23 marca – rozegrany zostanie Rekreacyjny Turniej Tenisa Stołowego.

Impreza odbędzie się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Turku (wejście od strony boiska Orlik). Najpierw zmierzą się ze sobą dziewczęta i chłopcy z gminy miejskiej Turek. O godz. 10:00 rozpoczną rywalizację zawodnicy z rocznika 2000 i młodsi, godzinę później pokażą co potrafią uczniowie gimnazjów i szkół średnich. W samo południe przy stołach spotkają się mężczyźni z roczników 1973 – 1993, a o 12:30 panowie urodzeni w 1972 roku i starsi.

reklama

Osoby zainteresowane udziałem w zawodach będą mogły dokonać zapisu 15 minut przed ich rozpoczęciem. Zawodników obowiązuje posiadanie obuwia sportowego. Na sobotni Rekreacyjny Turniej Tenisa Stołowego zapraszają: Burmistrz Miasta Turku i Zarząd Osiedla Samorządu Mieszkańców nr 7 w Turku.

Opracował: AW

Rakietki w dłoń!

Podobne artykuły

Orlik i Biblioteka Publiczna w Dobrej otwarte

Orlik i Biblioteka Publiczna w Dobrej otwarte

12 maj.
Turek i Tuliszków otwierają

Turek i Tuliszków otwierają "Orliki". Są jednak...

6 maj.
Listy do redakcji: Dlaczego brakuje wody

Listy do redakcji: Dlaczego brakuje wody

27 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama