wtorek 11 sierpnia 2020

Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

reklama

Karate: Nocne szkolenie

Karate: Nocne szkolenie
 

W dniach 24 na 25 maja 2013 roku Klub Sportów i Sztuk Walk w Turku był organizatorem XVI nocnego szkolenia kyokushin i kickboxingu.

 

reklama

Nocne szkolenie odbyło się w specjalistycznej salki przeznaczonej do uprawiania sportów i sztuk walki w Turku przy ulicy Powstańców Wielkopolskich. W zajęciach uczestniczyło ponad 50 młodych zawodników z różnych sekcji klubu. Po wyczerpujących ćwiczeniach był tez czas na relaks i zabawy oraz wprawa na pobliski plac zabaw i zajęcia praktyczne w terenie połączone z testem sprawności.

Zajęcia prowadzili instruktorzy klubu w osobach sensei Kamil Więcławek, Daniel Pakuła, Ariel Więcławek, Paulina Sobieracka oraz Patrycja Niedojadło. Podziękowania dla Burmistrza Turku za wspieranie młodych zawodników Klubu. 

Podobne artykuły

Ćwiczenia strażaków we współpracy z...

Ćwiczenia strażaków we współpracy z Nadleśnictwem Turek

10 czerw.
Jaki sprzęt do ćwiczeń w domu? Niezbędne...

Jaki sprzęt do ćwiczeń w domu? Niezbędne wyposażenie...

5 maj.
Europejskie zgrupowanie szkoleniowe dla...

Europejskie zgrupowanie szkoleniowe dla instruktorów...

11 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama