wtorek 29 września 2020

Michaliny, Michała, Rafała

reklama

Karate: Zmierzyli się w walkach kontaktowych

Karate: Zmierzyli się w walkach kontaktowych
 

W dniu 22 czerwca 2013 roku w Tuliszkowskie hali sportowej odbyły się kolejne Mistrzostwa Wielkopolski w walkach kontaktowych kyokushin karate zorganizowane przez OZK Poznań i kluby z Malanowa, Władysławowa i Turku.

Na starcie stanęły czołowe kluby z województwa wielkopolskiego, łódzkiego i dolnośląskiego. Zawody otworzył sekretarz Polskiej Federacji Kyokushin Karate Dariusz Jasiakiewicz.  Podczas całych zawodów stoczono ponad 70 walk kontaktowych  wg regulaminu OZK. Walki stały na bardzo wysokim poziomie ,a finezja i taktyka walki z wykorzystaniem widowiskowych technik w wykonaniu najmłodszych zaskoczyła licznie zgromadzoną widownie, która przyjechała z całego regionu i nie tylko. Sędzią główny maty był sensei Maciej Kowalczyk 3 dan z Poznania.

Wyniki i galeria znajduje się na www.karate.turek.net.pl, Sponsorami zawodów byli: Burmistrz Tuliszkowa, Firma Zesiuk, Obe Trans, Burmistrz Turku, PGKiM, OZK Poznań, SKLEP sportowy Sport-line w Turku. Podziękowania dla rodziców i opiekunów Waldemar Opitz, Waldemar Mila, Daniel i Czarek Pakuła, Kamil Więcławek, Rafał Gębalski, Zbigniew Kroczewski, Rafał Paluta, Bożena Jasiakiewicz.

reklama

materiał prasowy 

Podobne artykuły

Zawodniczki UKS Judo Tuliszków walczyły w...

Zawodniczki UKS Judo Tuliszków walczyły w Pucharze...

z dzisiaj
Rusza zbiórka dla pogorzelców z Zadwornej....

Rusza zbiórka dla pogorzelców z Zadwornej. Można...

26 wrz.
Po pożarze domu w Zadwornej. Potrzebna pomoc...

Po pożarze domu w Zadwornej. Potrzebna pomoc...

25 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama