sobota 01 października 2022

Heloizy, Igora, Remigiusza

7°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Natalia: Podwójny triumf OSP Wyszyna

Natalia: Podwójny triumf OSP Wyszyna - Fot. A. Burszewski
Fot. A. Burszewski 

W minioną niedzielę niebagatelnego wyczynu dokonali reprezentanci jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Wyszynie, uczestniczący we władysławowskich Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych. Zarówno paniom, jak i panom udało się zdobyć pierwsze miejsca, pokonując reprezentantów Chylina.

W tym roku zmagania strażaków gościła Natalia. W Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych wzięło udział 10 drużyn męskich i 2 kobiece. Uczestnicy zawodów tradycyjnie zmierzyli się w biegu sztafetowym oraz tzw. bojówce.

reklama

W kategorii drużyn męskich triumfowała jednostka OSP Wyszyna z wynikiem 100,76 pkt. Jej wyższość musieli uznać strażacy z Chylina – 103,72 pkt., a także gospodarze imprezy czyli druhowie z Natalii – 112, 25 pkt.

W przypadku drużyn kobiecych, panie z Wyszyny uzyskując wynik 120,57 pkt. pokonały reprezentantki OSP Chylin – 128,15 pkt.

AW
Foto: Kronikarz OSP w Wyszynie - Andrzej Burszewski

Natalia: Podwójny triumf OSP Wyszyna - Fot. A. Burszewski

Podobne artykuły

Umowa na historyczną inwestycję w gminie...

Umowa na historyczną inwestycję w gminie Władysławów...

z wczoraj
Zrobili ją na biało. Szkoła w Wyszynie zyskała...

Zrobili ją na biało. Szkoła w Wyszynie zyskała nie...

27 wrz.
Władysławów. Na nowych drogach gminnych będzie...

Władysławów. Na nowych drogach gminnych będzie...

26 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama