środa 12 sierpnia 2020

Hilarii, Juliana, Lecha

reklama

Natalia: Podwójny triumf OSP Wyszyna

Natalia: Podwójny triumf OSP Wyszyna - Fot. A. Burszewski
Fot. A. Burszewski 

W minioną niedzielę niebagatelnego wyczynu dokonali reprezentanci jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Wyszynie, uczestniczący we władysławowskich Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych. Zarówno paniom, jak i panom udało się zdobyć pierwsze miejsca, pokonując reprezentantów Chylina.

W tym roku zmagania strażaków gościła Natalia. W Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych wzięło udział 10 drużyn męskich i 2 kobiece. Uczestnicy zawodów tradycyjnie zmierzyli się w biegu sztafetowym oraz tzw. bojówce.

reklama

W kategorii drużyn męskich triumfowała jednostka OSP Wyszyna z wynikiem 100,76 pkt. Jej wyższość musieli uznać strażacy z Chylina – 103,72 pkt., a także gospodarze imprezy czyli druhowie z Natalii – 112, 25 pkt.

W przypadku drużyn kobiecych, panie z Wyszyny uzyskując wynik 120,57 pkt. pokonały reprezentantki OSP Chylin – 128,15 pkt.

AW
Foto: Kronikarz OSP w Wyszynie - Andrzej Burszewski

Natalia: Podwójny triumf OSP Wyszyna - Fot. A. Burszewski

Podobne artykuły

VIII Zawody Strzeleckie Radnych i Sołtysów w...

VIII Zawody Strzeleckie Radnych i Sołtysów w...

22 lip.
Nowy chodnik dla mieszkańców gminy Władysławów...

Nowy chodnik dla mieszkańców gminy Władysławów już...

15 lip.
Ksiądz prał. ppłk. Krzysztof Karpiński...

Ksiądz prał. ppłk. Krzysztof Karpiński proboszczem...

12 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama