Zbiórka dla OSP Międzylesie. Jest już 50% potrzebnych środków !!!

czwartek 28 maja 2020

Augustyna, Ingi, Jaromira

reklama

Świętuj w Czachulcu na sportowo!

Świętuj w Czachulcu na sportowo!
 

W ostatni weekend lipca celebrować będziemy w gminie Malanów VI Obchody Dni Czachulca. Szczególnych emocji dostarczy nam sobota 27 lipca, kiedy to będzie można spróbować swych sił podczas sportowych zmagań.

W trakcie tzw. dnia sportowego będzie działo się naprawdę wiele. Wydarzenie rozpocznie się o godz.10:00 i w jego trakcie rozegrany zostanie m.in. Turniej Piłki Nożnej do lat 16, w którym mogą stoczyć bój zawodnicy do lat 16 (Lista zgłoszeniowa, Regulamin i formularz Zgody Rodziców do pobrania na stronie www.osir.malanow.pl). Organizatorzy przedsięwzięcia przygotują również rozmaite konkurencje sportowe dla dzieci, a osoby niezbyt skłonne do aktywnego wypoczynku będą mogły podziwiać towarzyski mecz piłki nożnej z udziałem drużyny Olimpik Czachulec. 

reklama

Do udziału w dniu sportowym VI Obchodów Dni Czachulca zapraszają: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie oraz Stowarzyszenie Sportowo - Kulturalne Wsi Czachulec.

Opracował: AW
Źródło: OSiR w Malanowie

Świętuj w Czachulcu na sportowo!

Podobne artykuły

Wideo: Pyszne Dni Czachulca. Zajadali...

Wideo: Pyszne Dni Czachulca. Zajadali chłodniki,...

05-08-2015
Tłumy na Dniach Czachulca. Swojskie jadło...

Tłumy na Dniach Czachulca. Swojskie jadło...

03-08-2015
Sport, jadło i kabaret czyli Dni Czachulca

Sport, jadło i kabaret czyli Dni Czachulca

29-07-2015

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama