czwartek 29 lipca 2021

Marty, Konstantego, Olafa

20°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Karate: Turkowianie na zgrupowaniu Kadry Polski

Karate: Turkowianie na zgrupowaniu Kadry Polski
 

W okresie od 27 do 29 września Polska Federacja Kyokushin Karate przeprowadziła szkolenie instruktorskie połączone ze zgrupowaniem Kadry Polski.

Podczas zgrupowania realizowano szkolenia  z zakresu: metodyki treningowej w pracy z dziećmi, w tym kształtowanie siły i wytrzymałości poprzez gry i zabawy oraz współzawodnictwo, przeprowadzono standaryzację Pinan kata, omówiono metody treningowe kształtowania siły i kondycji dla grup zaawansowanych i zawodniczych, poprzez ćwiczenia CrossFit oraz  metody treningowe kształtowania szybkości (szybkość specjalna).

reklama

Ponadto odbył się kurs sędziowski kumite, na różnych poziomach, w tym omówiono najnowsze zmiany. Odbyło się tez zebranie kierowników oddziału, podczas którego przygotowano kalendarza imprez i zawodów ogólnopolskich oraz regionalnych na 2014 roku i na lata późniejsze, nie zabrakło również poranny rozruch w terenie i treningów K-1.

Instruktorami byli B.Jeremicz, A.Wilento, J.Rogala, A.Poczwardowski oraz komisja sędziowska (Dariusz Jasiakiewicz). Klub Sportów i Sztuk Walk reprezentowali trenerzy Waldemar Opitz i Sebastian Szewczyk oraz powołani zawodnicy do kadry Daniel Pakuła i Bartosz Kacprzak. Zarząd Klubu składa podziękowania Starostwu Powiatowemu i Burmistrzowi Turku za pomoc przy organizacji wyjazdu.

materiał prasowy

Podobne artykuły

Udanym turniejem w Starachowicach zawodnicy...

Udanym turniejem w Starachowicach zawodnicy KSiSW...

22 czerw.
Turniej Pierwszego Kroku w Malanowie

Turniej Pierwszego Kroku w Malanowie

19 czerw.
Trzy medale karateków KSiSW w Pucharze Mazur

Trzy medale karateków KSiSW w Pucharze Mazur

11 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama