czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Noce szkolenie z walki i... beatboxu

Noce szkolenie z walki i... beatboxu
 

Z nocy 11 na 12 października Klub Sportów i Sztuk Walk w Turku zorganizował  XVII nocne szkolenie Kyokuhin Karate. W szkoleniu wzięło udział blisko 60 zawodników reprezentujących poszczególne sekcje klubu.

XVII spotkanie było bardzo wyjątkowe ponieważ karatecy mieli okazję posłuchać profesjonalnego beatboxu w wykonaniu zaproszonego gościa - Michała Sulkowskiego - zawodnika tej dyscypliny na polskiej arenie. Owy beatboxer jest aktualnym v-ce mistrzem Polski i dał pokaz swoich umiejętności, które bardzo zafascynowały młodych klubowiczów.

reklama

Po pokazie dzieci miały możliwość uczestniczenia w  warsztaty w tym kierunku i każdy miał okazje wydobyć z siebie różnego rodzaju dźwięki za pomocą własnych ust. Po konkursie beatboxu, miały miejsce zabawy ruchowe, tym razem był to najlepszy taniec, kawał oraz najśmieszniejsza mina.

Po tych atrakcjach odbyła się dyskoteka, która zakończona była pokazem filmu komediowego. Kolejne szkolenie już za parę miesięcy. Do zobaczenia na salach treningowych.

Opiekunami spotkania byli Kamil Więcławek, Paulina Sobieracka, Daniel Pakuła oraz Rafał Gębalski. Więcej zdjęć na www.karate.turek.net.pl

reklama

materiał prasowy

Podobne artykuły

Karatecy ze Strikera na Letnim Obozie Karate w...

Karatecy ze Strikera na Letnim Obozie Karate w Tucholi

5 sierp.
Festyn na zakończenie szkoleń w Turkowskim...

Festyn na zakończenie szkoleń w Turkowskim Klubie...

27 czerw.
Stypendia sportowe dla zawodników Klubu Sportów...

Stypendia sportowe dla zawodników Klubu Sportów i...

26 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama