wtorek 27 lipca 2021

Aureliusza, Natalii, Rudolfa

22°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Twoja stara po liftingu!

Twoja stara po liftingu!
 

Właśnie odpicowaliśmy Twoją starą turkowską stronę z informacjami z miasta i powiatu. W ramach 15-stych urodzin portalu Turek.net.pl mamy dla Was kilka całkiem rzucających się w oczy zmian.

Przede wszystkim nowa szata graficzna lepiej wykorzystuje potencjał dzisiejszych szerokokątnych monitorów. Teraz układ na portalu jest bardziej estetyczny, a przede wszystkim bardziej czytelny. Jednak właściciele monitorów o rozdzielczości 1024x768 nie odczują zmian, gdyż nowy układ przystosuje się do mniejszej rozdzielczości.

reklama
W trakcie dnia czytasz Turek.net.pl ze smartfona, a wieczorem z tableta? Teraz będzie  to znacznie wygodniejsze. Z resztą, sprawdź to sam!

Nowa odsłona portalu Turek.net.pl będzie zintegrowana naszymi niezależnie działającymi serwisami: katalogiem firm lokalnych TUREK.BIZ oraz Turkowskim Informatorem Kulturalnym TUREK.PL. W niedalekiej przyszłości planujemy poważne zmiany w działaniu systemu ogłoszeń.

Przejdź na nową odsłonę Turek.net.pl

Poprzednia wersja przed liftingiem

reklama

Proces ulepszania portalu rozpoczął się od razu po zmianach 8 marca 2011 r. Po zebraniu wstępnych opinii stwierdziliśmy, że łatwiej nam będzie opracować całą szatę graficzną portalu od podstaw. Dlaczego tak długo trwał proces usprawniania portalu? Aby wdrożyć w życie nasz zamysł otworzyliśmy 2 pomocnicze serwisy (Turek.pl oraz Turek.biz), które teraz będziemy integrować. Poza tym przez ponad dwa lata wprowadzaliśmy zmiany techniczne, których nie widać gołym okiem.

Korzystając z okazji, chcielibyśmy uwrażliwić czytelników na kwestię przeglądarki internetowej, tj. programu który umożliwia surfowanie po zasobach Internetu. Niezależnie od tego, czy spędzacie wolne chwile wyłącznie na pielęgnowaniu znajomości na portalach społecznościowych, czy komentowaniu bieżących wydarzeń na naszej stronie, sugerujemy korzystanie ze zaktualizowanych przeglądarek. Za sprawą regularnych i w pełni automatycznych aktualizacji, wspomniane aplikacje zapewniają największe bezpieczeństwo i komfort w przeglądaniu codziennej porcji informacji ze świata i okolic.

Już teraz widzimy kilka rzeczy, które trzeba poprawić. Zdecydowaliśmy się jednak na szybsze ukazanie zmian, gdyż czekamy również na Wasze uwagi i propozycje.

Wasza redakcja

PS. takie odpicowanie nieczęsto się zdarza, pozdrowienia dla Kronikarza

Podobne artykuły

Polifonica w kościelnych murach

Polifonica w kościelnych murach

26-04-2013
Młynarczyk apeluje, by radna oddała mandat lub...

Młynarczyk apeluje, by radna oddała mandat lub...

27-03-2013
LINK DO PRZYSZŁOŚCI –...

LINK DO PRZYSZŁOŚCI – „kliknięty”...

14-03-2013

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama