sobota 19 września 2020

Januarego, Konstancji, Leopolda

reklama

Czytamy w Magicznej Chatce

Czytamy w Magicznej Chatce
 

W miniony wtorek, wraz turkowską biblioteką, rozpoczęliśmy akcję czytania dzieciom w turkowskich przedszkolach. Pracownicy redakcji Turek.net.pl zostali przydzieleni do Magicznej Chatki na os. Wyzwolenia. W związku z tym, w miniony wtorek, Marcin Derucki czytał dzieciom z grupy Kotki bajki Juliana Tuwima.

Jak czytamy na Wikipedii akcja „Cała Polska czyta dzieciom” to kampania społeczna, rozpoczęta w czerwcu 2001, mająca na celu propagowanie codziennego czytania dzieciom jako skuteczną, tanią i przyjazną metodę wspomagania ich wszechstronnego rozwoju – psychicznego, umysłowego, społecznego i moralnego – oraz budowania zasobów wewnętrznych dziecka: kompetencji emocjonalnych i intelektualnych.

reklama

Turkowska odsłona akcji „Cała Polska czyta dzieciom” organizowana jest pod patronatem Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Turku.

Czytamy w Magicznej Chatce

Podobne artykuły

Turek: Głośno o niepodległości

Turek: Głośno o niepodległości

02-10-2018
Belfrowskie wagary na „Dzień...

Belfrowskie wagary na „Dzień wiosny” w...

25-03-2014
Lokomotywa ciągle żywa…

Lokomotywa ciągle żywa…

31-10-2013

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama