wtorek 27 lipca 2021

Aureliusza, Natalii, Rudolfa

29°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Czytamy w Magicznej Chatce

Czytamy w Magicznej Chatce
 

W miniony wtorek, wraz turkowską biblioteką, rozpoczęliśmy akcję czytania dzieciom w turkowskich przedszkolach. Pracownicy redakcji Turek.net.pl zostali przydzieleni do Magicznej Chatki na os. Wyzwolenia. W związku z tym, w miniony wtorek, Marcin Derucki czytał dzieciom z grupy Kotki bajki Juliana Tuwima.

Jak czytamy na Wikipedii akcja „Cała Polska czyta dzieciom” to kampania społeczna, rozpoczęta w czerwcu 2001, mająca na celu propagowanie codziennego czytania dzieciom jako skuteczną, tanią i przyjazną metodę wspomagania ich wszechstronnego rozwoju – psychicznego, umysłowego, społecznego i moralnego – oraz budowania zasobów wewnętrznych dziecka: kompetencji emocjonalnych i intelektualnych.

reklama

Turkowska odsłona akcji „Cała Polska czyta dzieciom” organizowana jest pod patronatem Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Turku.

Czytamy w Magicznej Chatce

Podobne artykuły

Weekend z OTOP: Bajka o Kopciuszku

Weekend z OTOP: Bajka o Kopciuszku

20 maj.
Wideo: Bajki na Dobranoc - Słuchowisko

Wideo: Bajki na Dobranoc - Słuchowisko "O Krzysiu co...

19 mrz.
Wideo: Bajki na Dobranoc - Czerwony Kapturek

Wideo: Bajki na Dobranoc - Czerwony Kapturek

12 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama