wtorek 04 października 2022

Edwina, Rosławy, Rozalii

12°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Czytamy w Magicznej Chatce

Czytamy w Magicznej Chatce
 

W miniony wtorek, wraz turkowską biblioteką, rozpoczęliśmy akcję czytania dzieciom w turkowskich przedszkolach. Pracownicy redakcji Turek.net.pl zostali przydzieleni do Magicznej Chatki na os. Wyzwolenia. W związku z tym, w miniony wtorek, Marcin Derucki czytał dzieciom z grupy Kotki bajki Juliana Tuwima.

Jak czytamy na Wikipedii akcja „Cała Polska czyta dzieciom” to kampania społeczna, rozpoczęta w czerwcu 2001, mająca na celu propagowanie codziennego czytania dzieciom jako skuteczną, tanią i przyjazną metodę wspomagania ich wszechstronnego rozwoju – psychicznego, umysłowego, społecznego i moralnego – oraz budowania zasobów wewnętrznych dziecka: kompetencji emocjonalnych i intelektualnych.

reklama

Turkowska odsłona akcji „Cała Polska czyta dzieciom” organizowana jest pod patronatem Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Turku.

Czytamy w Magicznej Chatce

Podobne artykuły

Myszka Miki, Pszczółka Maja, Batman i...

Myszka Miki, Pszczółka Maja, Batman i Spider-Man,...

20-11-2020
Najważniejszy prezent SP5 dla przedszkolaków...

Najważniejszy prezent SP5 dla przedszkolaków "Misia...

06-12-2019
Wszystko zaczęło się od psa, który jeździł koleją

Wszystko zaczęło się od psa, który jeździł koleją

31-03-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama