środa 12 sierpnia 2020

Hilarii, Juliana, Lecha

reklama

Dla Morsów woda jest tylko mokra

Dla Morsów woda jest tylko mokra
 

W radiu i telewizji, aż huczy o kolejnych przypadkach zachorowań na grypę. Lekarze rozkładają ręce, szpitale zakazują odwiedzin chorych, a osoby szczególnie narażone na zachorowania stawiają na profilaktykę szczepień. Czy istnieją szanse, by się przed tym uchronić? Redakcja naszego portalu dotarła w miejsce nadal nieobjęte falą zachorowań. Czy rządzi tym przypadek?

Po dotarciu na miejsce naszym oczom ukazał się niebywały widok. Przebywało tam około 120 osób celebrujących zdrowie. Wszyscy byli uśmiechnięci i pełni energii. Była to już 5 oficjalna Inwazja Morsów na którą przybyły Morsy ze Swarzędza, Łódzi, Włocławka, Skierniewic, Płocka, Konina, Uniejowa, z Tomaszowa i oczywiście Stowarzyszenie Morsów Turek.

Oprócz wspólnej kąpieli, która jest głównym punktem imprezy, odbył się też marsz Nordic Walking i Bieg Morsa. Nowością był Aqua Jogging, pierwsze tego typu wydarzenie na imprezie morsowej dla osób chętnych. Nad bezpieczeństwem imprezy czuwali ratownicy WOPR.

go

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zobacz także:

Kolejne

Kolejne "Kolorowe wakacje" na Matejki...

15 lip.
Foto: Rozpoczęto testy u pracowników Sun...

Foto: Rozpoczęto testy u pracowników...

30 czerw.
Liczna procesja Bożego Ciała mimo skromnej...

Liczna procesja Bożego Ciała mimo...

11 czerw.
Uczniowie z

Uczniowie z "Czwórki" uczcili 100....

18 maj.

"Nie bądź żyła oddaj krew! Twoja krew...

10 maj.
Święto Patrona w

Święto Patrona w "Czwórce" inne niż...

1 maj.
reklama
reklama
reklama