niedziela 16 czerwca 2019

Aliny, Anety, Benona

reklama

Wyszyna: "Życzliwy" doniósł, II Bieg Zimowy odwołano. Śmiałkowie pobiegli w deszczu rekreacyjnie

Wyszyna:
 

Wyszyna znana jest z tego, że chętnie przybywają tam miłośnicy sportu. W niedzielę 11 grudnia w Wyszynie odbyć się miał II Bieg Zimowy, w którym chciało brać udział około 90 zawodników. Niestety, w ostatniej chwili zmagania biegaczy trzeba było odwołać. Wszystko za sprawą tajemniczej osoby, która skutecznie interweniowała składając stosowne zawiadomienie i sprawiła, że w Wyszynie pojawiły się radiowozy, ale za to zabrakło rywalizacji, rozdania statuetek najlepszym, sportowej radości. Policjanci musieli wykonać swoje czynności, a Bartłomiej Wiśniewski z LZS Baszta Wyszyna musiał ogłosić, że impreza się nie odbędzie.

Nic nie zapowiadało tego, że bieg może się nie odbyć. Rozstawiono namiot, podłączono nagłośnienie, a na parkingu usytuowanym na prywatnej posesji pojawiało się coraz to więcej aut i rozgrzewających się biegaczy. Na miejscu byli strażacy, była obsługa medyczna, było też – jak wkazują Organizatorzy – pozwolenie od nadleśnictwa na bieganie po tamtejszych duktach itp. Jak się jednak okazało, ktoś postanowił zgłosić sprawę i z pomocą Policji zweryfikować, czy np. istnieją wszelkie pozwolenia na wykorzystanie każdego odcinka poszczególnych dróg gminnych czy leśnych. Niestety okazało się, że w myśl obowiązującego prawa bieg w zaplanowanej formule nie może się odbyć. O tym, że biegacze nie będą mogli się ścigać, poinformował zebranych Bartłomiej Wiśniewski.

Jak widać na zdjęciach, II Biegu Zimowego w Wyszynie nie było, ale mimo to część miłośników sportu pobiegła. Nie w ramach rywalizacji, bo ta się nie odbyła, ale pobiegli rekreacyjnie, na własną odpowiedzialność, by nieco potrenować w koleżeńskiej atmosferze.

AW

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zobacz także:

Trwa Kasztelania Judo Cup 2019. W Brudzewie...

Trwa Kasztelania Judo Cup 2019. W...

z dzisiaj
Powitali Lato na Osiedlu Wyzwolenia

Powitali Lato na Osiedlu Wyzwolenia

z dzisiaj

"Jaś i Małgosia" na Powitanie Lata w...

z wczoraj
Earth Festival po raz kolejny w Uniejowie.

Earth Festival po raz kolejny w...

12 czerw.
Po raz trzeci w Turku odbył się Piknik Rodzinny...

Po raz trzeci w Turku odbył się Piknik...

10 czerw.
Inscenizacja wojenna

Inscenizacja wojenna "Ostatnie walki...

9 czerw.
reklama
reklama
reklama