piątek 06 grudnia 2019

Dionizji, Leontyny, Mikołaja

reklama
Wzorek

Wakacyjny piknik z książką w tle przy MBP w Turku

 Wakacyjny piknik z książką w tle przy MBP w Turku
 

W słoneczny dzień, 2 sierpnia na plac zielony przed Miejską Biblioteką Publiczną w Turku przybyły chętne dzieci, które wraz z pracownikami biblioteki i wolontariuszami z Centrum Wolontariatu przy MOPS w Turku korzystały z rozrywek w ramach Wakacyjnego Pikniku Bibliotecznego.

Limbo, stworzenie własnej zakładki, slalom z książką, rymowanka, bajkowa postać oraz rzeźba z chrupek – m.in. takie zadania czekały na uczestników piątkowego pikniku przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Turku. Każdy na starcie otrzymywał kartkę z konkurencjami – zebranie podpisów przy wszystkich zadaniach gwarantowało otrzymanie nagrody.

Plac zielony przed MBP odwiedzili także policjanci z KPP w Turku, by wraz z dziećmi porozmawiać na temat bezpieczeństwa, zwłaszcza w okresie wakacji. Podczas pikniku nie zabrakło balonowych kreacji, malowania twarzy, a także różnych gier i zabaw. Punkt kulminacyjny stanowiło zbudowanie jak najwyższej wieży z książek, do czego wszyscy chętnie się przyłączyli.

Czy da się spędzić ciekawie czas wolny z książką w tle? Zdecydowanie tak, co pokazali uczestnicy Wakacyjnego Pikniku Bibliotecznego! Zapraszamy do fotogalerii z wydarzenia.

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zobacz także:

Dla Zuzi przepłynęli 129 km i zebrali ponad...

Dla Zuzi przepłynęli 129 km i zebrali...

23 list.
Biegiem ku Wolności i Niepodległości

Biegiem ku Wolności i Niepodległości

11 list.
Turkowianie uczcili 101. rocznicę odzyskania...

Turkowianie uczcili 101. rocznicę...

11 list.
Jak to było w średniowieczu czyli Festyn...

Jak to było w średniowieczu czyli...

10 list.
Małgorzata Ostrowska w Turku. Takiej frekwencji...

Małgorzata Ostrowska w Turku. Takiej...

18 paźd.
Gm. Malanów: Marysia i Franek już po ślubie...

Gm. Malanów: Marysia i Franek już po...

11 paźd.
reklama
reklama
reklama