Grzyby, grzybki, podgrzybki i nie tylko...

wtorek 04 października 2022

Edwina, Rosławy, Rozalii

14°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Jasak krytykuje wójtów i Czaplę. "I bez Was Duda wygra"

Jasak krytykuje wójtów i Czaplę.
 

Wczoraj na gorąco przeżywałem wieczór wyborczy - w gronie rodzinnym z piękną atmosferą. Powiedziałem sobie i moim gościom, że jeśli Andrzej Duda wygra wywieszę flagę i nie zdejmę jej przez dwa tygodnie, aż - mam nadzieję - DUDA WYGRA!

Cieszę się wynikiem wyborczym z kilku powodów:

reklama

Po pierwsze - Andrzej Duda to mój kandydat i jestem pewny, że wygra, bo ma wizję pięknej Polski. Jest otwarty i szczery.

Po drugie - Cieszy mnie, że wynik wyborczy pokazał naszym lokalnym liderom, Panu Czapli, Panu Mikołajczykowi i Panu Mękarskiemu itp., że ludzie potrafią myśleć samodzielnie. Druga tura jest dla Was czasem "łaski i nawrócenia" choć i bez Was Duda wygra. Szczególnie jestem mocno zdziwiony postawą Pana Czapli - od wielu wyborców słyszę, że zostali przez Pana oszukani - ja też czuję się przez Pana oszukany. Wasze decyzje ciągną Was i ugrupowania, które reprezentujecie w dół. Przemyślcie to.

Po trzecie - cieszy też wynik Pana Pawła Kukiza, bo ta część polskich wyborców oddająca swoje głosy na Pana Pawła Kukiza może zapalić światełko ostrzegawcze u liderów PiS, że z dołami trzeba się liczyć. Może się też odblokować dzięki nim zdolność koalicyjna PiS. A to cieszy.
 
Na moim balkonie powiewa polska flaga. Wieje w nią wiatr zmian. Druga tura będzie zwycięstwem ludzi wolnych, wolnych Polaków kochających swój kraj.

Andrzej Duda to się uda!

reklama

Dariusz Jasak

*tytuł pochodzi od redakcji

2
3

Podobne artykuły

List otwarty do posła Ryszarda Bartosika w...

List otwarty do posła Ryszarda Bartosika w sprawie...

24 wrz.
Starosta czytał Mickiewicza, uczniowie...

Starosta czytał Mickiewicza, uczniowie słuchali....

7 wrz.
Kiedy ranne wstały zorze, burmistrz Antosik...

Kiedy ranne wstały zorze, burmistrz Antosik dostał...

24 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama