Dni Turku i Gminy Turek już za 3 dni!

czwartek 05 sierpnia 2021

Emila, Karoliny, Kary

13°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Poznały tajniki dobrego makijażu

Poznały tajniki dobrego makijażu
 

Na ostatnim spotkaniu w bloku tematycznym dotyczącym zdrowego stylu życia i wizerunku Panie uczęszczające do Strefy Rozwoju Kobiety poznawały techniki wykonywania dziennego makijażu.

Na spotkaniu Panie dowiedziały się jak wykonać prosty makijaż dzienny, który mogą wykorzystać w codziennym wizerunku. Makijaż był wykonywany na modelce, pani Anecie, która zdecydowała się użyczyć swojej twarzy w tym celu.

reklama

W czasie spotkania Panie otrzymały również garść informacji niezbędnych do sprawnego wykonania makijażu, np. jak dobrać podkład, jak go prawidłowo nałożyć, jaka kolorystyka cieni powinna dominować przy ich typie urody w makijażu dziennym, co zrobić, aby cienie się nie wałkowały w zagięciu powieki itp.

Od stycznia rozpoczyna się tematyka dotyczącą rozwoju osobistego. Najbliższe spotkanie dotyczące planowania, czyli zarządzania sobą w czasie odbędzie się w środę 8 stycznia o godz. 18:00. Będzie to spotkanie dla wszystkich kobiet, a w szczególności tych, które, jak same często twierdzą, wciąż nie mają czasu. Szczegóły pod nr 791 980 721.

Podobne artykuły

Strefa zostaje zawieszona

Strefa zostaje zawieszona

29-01-2014
Sprawdź, czy wygrałaś profesjonalny makijaż!

Sprawdź, czy wygrałaś profesjonalny makijaż!

23-01-2014
Naucz się planować i dobrze wybierać!

Naucz się planować i dobrze wybierać!

23-01-2014

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama