czwartek 16 lipca 2020

Eustachego, Mariki, Mirelli

reklama

Przekaż swój 1% na Fundusz Stypendialny TS!

Przekaż swój 1% na Fundusz Stypendialny TS! - Foto: sxc.hu
Foto: sxc.huPrzekazując swój 1% możesz wesprzeć uczniów, dając im szansę na rozwój 

Wypełniając PITy, zawsze warto zastanowić się nad możliwością przekazania swojego 1% podatku na wybrany przez siebie cel. Potrzebujących jest naprawdę wielu. O wsparcie prosi Towarzystwo Samorządowe, które zebrane środki przeznaczy na fundusz stypendialny.

Kwestią bezdyskusyjną jest konieczność wspierania dzieci i młodzieży w rozwoju i nauce. Często niestety rodziców nie stać na to, by dać swoim pociechom takie możliwości – dlatego tak duże znaczenie mają stypendia. Fundusz Stypendialny Towarzystwa Samorządowego zbiera środki właśnie po to, by wyrównywać szanse młodych, którzy przecież tworzyć będą naszą przyszłość.

reklama

Środki można przekazać na numer konta 86 1320 1016 2783 2000 0003, wpisując w odpowiednie rubryki PITu nr KRS 0000031926 w cel szczegółowy wpisując „Fundusz Stypendialny Towarzystwa Samorządowego”. Zachęcamy do wspierania młodych i zdolnych!

ma

Przekaż swój 1% na Fundusz Stypendialny TS! - Foto: Fundusz Stypendialny Towarzystwa Samorządowego

Podobne artykuły

 Światowy Dzień Zespołu Downa: Iga - Nasza mała...

Światowy Dzień Zespołu Downa: Iga - Nasza mała...

21 mrz.
1% dla Turku: Wspieraj zwierzaki, wspieraj Help...

1% dla Turku: Wspieraj zwierzaki, wspieraj Help...

4 mrz.
1% dla Turku: Kinga Misiek liczy na Wasz 1 %

1% dla Turku: Kinga Misiek liczy na Wasz 1 %

2 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama