wtorek 11 sierpnia 2020

Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

reklama

Sprawdź, czy wygrałeś karnet do Groty Solnej!

Sprawdź, czy wygrałeś karnet do Groty Solnej! - Foto: M. Derucki
Foto: M. Derucki 

Wakacje za pasem, czas zadbać o siebie! Pora rozwiązać konkurs, w którym do wygrania był karnet do Groty Solnej – miejsca, które wyjątkowo dobrze wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Do kogo powędruje nagroda?

Grota Solna jest doskonałym rozwiązaniem dla osób z problemami zdrowotnymi. Łagodzi bowiem dolegliwości skórne, naczyniowo – sercowe, oddechowe, poprawia ukrwienie i wygląd cery, uzupełnia niedobór mikroelementów, szczególnie zaś polecana jest osobom mającym problemy z tarczycą. Seanse w grocie solnej doskonale odprężają i relaksują, nic dziwnego więc, że są wskazane w przypadkach walki z nerwicą.

reklama

Sól już od czasów piastowskich była uznawana za źródło wielkiego bogactwa, przez co wszystkie kopalnie podlegały bezpośrednio samemu władcy. Dzisiaj posiadanie złóż soli jest dla nas czymś zupełnie normalnym i powszednim, jednak zawsze warto pamiętać o jej dobroczynnych właściwościach. Najbliższa nam jest kopalnia soli w Kłodawie, która być może nie jest tak znana i stara jak ta w Wieliczce, może za to pochwalić się najgłębszą na świecie podziemną trasą turystyczną na poziomie 600 metrów pod powierzchnią ziemi, gdzie znajduje się kaplica z wykonaną w soli rzeźbą św. Kingi.

Karnet do Groty Solnej wędruje do Dagmary Ziętek, której gratulujemy zwycięstwa. Tych, którzy tym razem nie wygrali, zapraszamy do udziału w kolejnych naszych konkursach – na pewno nie zabraknie ich na łamach Portalu Turek.net.pl!

ma

Podobne artykuły

Sołectwa gminy Brudzew wyróżnione w konkursie...

Sołectwa gminy Brudzew wyróżnione w konkursie...

11 lip.
Uczeń SP w Chylinie wśród laureatów konkursu...

Uczeń SP w Chylinie wśród laureatów konkursu "Popisz...

12 czerw.
Sukces Agaty Drabiny - Mobilna Pracownia...

Sukces Agaty Drabiny - Mobilna Pracownia...

14 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama