sobota 15 sierpnia 2020

Marii, napoleona, Stelii

reklama

Zobacz, co będzie się działo w weekend!

Zobacz, co będzie się działo w weekend! - Foto: sxc.hu / Janet Burgess
Foto: sxc.hu / Janet Burgess 

Przed nami weekend! Jakie atrakcje będą dostępne dla mieszkańców naszego powiatu? Tradycyjnie już przygotowaliśmy dla naszych Czytelników zestawienie imprez, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie!

19-22 czerwca, Przykona
Zapraszamy na trwające od wczoraj Dni Przykony. Dzisiaj o 16.00 miłośnicy dwóch kółek mogą wybrać się na IV Gminny Rajd Rowerowy. Jutro atrakcje czekają dla fanów sportów wodnych i wędkarstwa, w niedzielę zaś zabawiać nas będzie Don Vasyl Junior wraz ze swoim taborem (godz. 20.30) oraz Najlepszy Przekaz w Mieście (godz. 22.00).

reklama

21 czerwca, godz. 19.00, Park Miejski im. Żerminy Składkowskiej
Już jutro najkrótsza noc w roku! Jak ją świetować? Można wraz z innymi wziąć udział w Sobótkowych Wiankach, podczas których zapłoną ogniska, będzie można również wykonać swój własny wianek czy bawić się przy muzyce Nowicki Band oraz przy kabarecie Sakreble.

21 czerwca, godz. 12.00, Russocice k. Władysławowa
Fanów motoryzacji zapraszamy na Ogólnopolskie Zawody Motocyklowe TRIAL im. Stanisława Michla. Motocykliści będą zmagać się podczas V i VI Rundy Mistrzostw Strefy Południowo-Zachodniej Polski.

22 czerwca, godz. 10.00, Turek (Obrzębin)
Chcesz aktywnie spędzić niedzielę? Zachęcamy do udziału w XII Powiatowym Rajdzie Rekreacyjnym „Tato, już lato, idziemy na rowery!”. W programie znalazły się m.in. rajd rowerowy dla zaawansowanych (godz. 10.00), rajd nordic walking oraz rowerowy dla rodzin z dziećmi (godz. 11.00) czy pyszny grill. Uczestnicy będą poruszać się szlakami dydaktycznymi „Panorana”. Organizatorem jest Starostwo Powiatowe w Turku.

reklama

22 czerwca, godz. 15.00, Głogowa (gm. Władysławów)
Miłośnicy tradycji i folkloru mogą wziąć udział w obchodach Nocy Świętojańskiej. W programie imprezy znalazły się m.in. konkurs na najpiękniejszy wianek, pieśni obrzędowe, palenie ziół, występy lokalnych zespołów i solistów oraz degustacja potraw regionalnych. Zapraszamy!

Jak widać, kolejny weekend upłynie pod znakiem atrakcji na świeżym powietrzu.

ma
 

Podobne artykuły

Rozstrzygnięto konkurs na najładniejszy Pojazd...

Rozstrzygnięto konkurs na najładniejszy Pojazd...

20-07-2019

"Zielono mi" - III Rajd Pojazdów Zabytkowych już w...

16-07-2019
Rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszy...

Rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszy Wianek...

24-06-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama