piątek 14 sierpnia 2020

Alfreda, Maksymiliana, Selmy

reklama

Pomóż Sebastianowi w walce z rakiem!

Pomóż Sebastianowi w walce z rakiem! - Foto: Archiwum prywatne
Foto: Archiwum prywatne 

Każdy z nas ma swoje plany, marzenia, cele. Niestety, czasami ich realizację przerywa pojawienie się choroby, która znacznie utrudnia nam optymistyczne patrzenie w przyszłość. Nasi Czytelnicy nigdy nas nie zawiedli – mamy nadzieję, że tym razem również pomogą. Tym razem walczymy o zdrowie Sebastiana, który zachorował na nowotwór żołądka.

Sebastian Bloch-Bartczak jest radosnym 39-latkiem, spełnionym mężem i ojcem. Niestety, od jakiegoś czasu życie całej jego rodziny zmieniło się pod wpływem choroby, z którą przyszło się im zmierzyć. Wróg jest groźny – rak żołądka wymaga leczenia z zastosowaniem nowatorskich metod, a kuracje są niezwykle kosztowne.

reklama

O chorobie dowiedział się w styczniu tego roku. Od tego czasu trwa zaciekła walka z rakiem, Sebastian jest podopiecznym Warszawskiego Instytutu Onkologii i wraz z lekarzami szuka nowych rozwiązań pozwalających mu pokonać nowotwór. Ma za sobą już kilka cykli chemioterapii i dwie operacje żołądka. Mimo wszystko nie ma zamiaru się poddać, dzielnie znosząc wszystkie zabiegi.

Wraz z Sebastianem i jego rodziną zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc – każda złotówka ma ogromne znaczenie. Leczenie jest bardzo kosztowne, a potrzeby finansowe znacznie przerastają możliwości rodziny. Nie bądź obojętny – pomóż! Nowotwory coraz częściej zaliczane są do chorób cywilizacyjnych, podobna przypadłość może doktnąć każdego z nas. Ważne, by wspierać innych i pomagać – podobno dane od siebie dobro zawsze powraca.

Nasi Czytelnicy nie raz już stanęli na wysokości zadania. Mamy nadzieję, że również tym razem uda nam się zgromadzić niezbędne środki – nieważne, jaką kwotą się podzielisz, każda złotówka ma ogromne znaczenie! Przelewy prosimy dokonywać na konto Fundacji Onkologicznej Osób Młodych Alivia, której Sebastian jest podopiecznym. Nr konta: 24 2490 0005 0000 4600 5154 7831, ul. Dembego 3/18, 02-796 Warszawa. W tytule prosimy umieścić dopisek: DAROWIZNA NA PROGRAM SKARBONKA SEBASTIAN BLOCH-BARTCZAK 10088.

reklama

W imieniu Sebastiana oraz jego rodziny z góry dziękujemy za okazaną pomoc. Nie pozbawiajmy go nadziei na lepsze jutro – nasz bohater ma dla kogo żyć. Codziennie o stan jego zdrowia martwią się żona i trzyletnia córeczka. Dajmy im razem wiele lat szczęśliwego życia.

ma

Podobne artykuły

Wideo: Pompowali dla Kingi - uzbierali niecałe...

Wideo: Pompowali dla Kingi - uzbierali niecałe 5...

18 lip.
Trzeba walczyć dalej - kontynuacja zbiórki dla...

Trzeba walczyć dalej - kontynuacja zbiórki dla...

16 lip.
Razem przeciwko nowotworowi - licytacje dla...

Razem przeciwko nowotworowi - licytacje dla Konrada

11 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama