wtorek 29 września 2020

Michaliny, Michała, Rafała

reklama

Uczestnicy SCABBu z wizytą w Urzędzie Miejskim

Uczestnicy SCABBu z wizytą w Urzędzie Miejskim - Foto: ma
Foto: ma 

Pracownicy z Urzędu Miejskiego oraz mieszkańcy Turku mieli dziś okazję zobaczyć wyjątkowy pokaz umiejętności młodych uczestników warsztatów tanecznych i teatralnych, odbywających się w ramach Festivalu SCABB. Barwny korowód przeszedł ulicami miasta, by zachęcić do udziału w niedzielnym spektaklu.

Burmistrz Miasta Turku, Zdzisław Czapla, miał dzisiaj okazję podziwiać młodych tancerzy i aktorów podczas krótkiego pokazu, będącego przedsmakiem tego, co wydarzy się już w weekend. W spotkaniu z uczestnikami i organizatorami Festivalu SCABB udział wzięła także Elżbieta Michałowicz, Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Turku.

reklama

Oboje przekazali na rzecz osób biorących udział w warsztatach drobne upominki, chwaląc ich upór i motywację w rozwijaniu swoich umiejętności, a także poziom prezentowanych co roku widowisk. Następnie uczestnicy festiwalu ruszyli w stronę rynku, zapraszając mieszkańców Turku do udziału w spektaklu, który odbędzie się już 17 sierpnia o godz. 18.00 w rynku.

Także tam, gdzie już za kilka dni powstanie scena, odbył się pokaz, mający zwrócić uwagę turkowian. Bez wątpienia cel został osiągnięty, ponieważ bajecznie kolorowi artyści przyciągali wzrok przechodniów. Z niecierpliwością czekamy na Wielki Finał i zachęcamy do udziału! Na pewno będzie to niezapomniane widowisko, wieńczące 2 tygodnie ciężkiej pracy.

ma

Podobne artykuły

Starostwo i Urząd Miejski wspólnie apelują do...

Starostwo i Urząd Miejski wspólnie apelują do...

12 mrz.
Mieszkańcy Turku wspólnie zatańczyli dla Jana...

Mieszkańcy Turku wspólnie zatańczyli dla Jana Pawła...

13-05-2019
Uniejów stolicą światowego tańca. Na parkiecie...

Uniejów stolicą światowego tańca. Na parkiecie...

18-03-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama