czwartek 20 czerwca 2024

Bogny, Rafaeli, Rafała

reklama

"Mali Wielcy Sportowcy" z SP1. Grupa GEE potrzebuje naszego wsparcia w konkursowej rywalizacji!

Mali Wielcy Sportowcy z SP1 z Turku 

"W życiu najważniejsza jest pasja. Jeśli kochacie to, co robicie, to sukces przychodzi łatwiej" - ta piękna maksyma autorstwa utalentowanej polskiej sportsmenki Mai Włoszczowskiej przewodzi w ogólnopolskim konkursie "Mali Wielcy Sportowcy". Wśród szkół podstawowych z całego kraju, w konkursowych zmaganiach udział bierze także Szkoła Podstawowa nr 1 z Turku. Wesprzyjmy młodych sportowców w konkursowej rywalizacji!

Drużyna GEE, złożona z czterech utalentowanych dziewcząt z klasy 6e, pod wodzą nauczyciela wychowania fizycznego Dariusza Piotrowskiego, rywalizuje z uczniami z całego kraju, prezentując swój taneczny talent. Kornelia, Ola, Natalia i Julia liczą na nasze głosy!

-Dowiedziałem się, że jest taki konkurs od Pani Dyrektor. Pomyślałem sobie, kto by mógł wziąć udział z naszej szkoły. Mamy dziewczyny w klasie 6, które próbują swoich sił w tańcu zespołowym. Oczywiście bardzo chętnie podeszły do pomysłu startu w tym konkursie. Co najważniejsze, to co prezentują na nagraniu przesłanym w zgłoszeniu konkursowym, to jest ich taniec, ich własny układ, samodzielnie opracowana choreografia i przygotowane stroje. Ja im tylko ułatwiłem możliwości ćwiczenia i prób oraz dopełniłem wszystkie formalności, zgłaszając i to wszystko pchając do przodu. - wspomina Dariusz Piotrowski dodając, że wymagane wideo nagrała siostra jednej z dziewcząt, a całość wg wymogów konkursowych zmontował nauczyciel od informatyki.

reklama

Na chwilę obecną dziewczęta plasują się na 4 miejscu w kategorii miejscowości średnich 20-100 tys. mieszkańców i mają bardzo duże szanse na podium. Choć już sam udział sportowej rywalizacji dla tanecznej czwórki dziewcząt z SP1 jest swego rodzaju spełnieniem i powodem do dumy to szansa na zajęcie miejsca punktowanego byłby wielkim sukcesem grupy. Co ważne trzy najlepsze zgłoszenia w każdej z kategorii są nagradzane prestiżowymi nagrodami, z których korzystać będzie cała społeczność szkolna.

Zachęcamy wszystkich czytelników do wsparcia dziewcząt w konkursowych zmaganiach. Proces oddawania głosu to zaledwie kilka kliknięć myszką a efekt końcowy może sprawić wiele uśmiechu na twarzach dziewcząt z grupy GEE. Nic przecież nie cieszy jak wsparcie i docenianie czyjejś pracy. Głosować można codziennie do 17 grudnia.

Głosowanie i aktualna pozycja w konkursie:
https://maliwielcysportowcy.pl/srednie-miejscowosci/

Poniżej wspomniany autorski układ taneczny Korneli, Oli, Natalii i Julii z grupy GEE

reklama

Redakcja Turek.net.plFB

redakcja@turek.net.pl

787 77 74 72

Podobne artykuły
Edukacja przez sztukę. Laureaci konkursu

Edukacja przez sztukę. Laureaci konkursu "Stop pożarom traw"...

11 czerw.
Ogólnopolski konkurs

Ogólnopolski konkurs "Zdrowie? Ogarniam To". Wśród laureatów 4...

10 czerw.
Dlaczego warto trenować pole dance?

Dlaczego warto trenować pole dance?

30 kw.
Sukces uczennicy SP1 w Międzynarodowym...

Sukces uczennicy SP1 w Międzynarodowym Konkursie im. Włodzimierza...

22 kw.
Turek może być dumny ze swoich młodych...

Turek może być dumny ze swoich młodych mieszkańców

8 kw.
Barwne pisanki i okazałe palmy czyli...

Barwne pisanki i okazałe palmy czyli tradycyjny konkurs Wielkanocny we...

27 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama