czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Zostań ratownikiem WOPR! Ruszają zapisy na kurs

Zostań ratownikiem WOPR! Ruszają zapisy na kurs - Foto: sxc.hu
Foto: sxc.hu  

Dbają o bezpieczeństwo podczas wypoczynku i wykazują się rozsądkiem, nawet gdy w ferworze zabawy zabraknie go plażowiczom – ratownicy WOPR co roku ratują wiele istnień. Jeżeli chcesz stać się jednym z nich, masz do ku temu doskonałą okazję!

Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Turku zaprasza na kurs na Ratownika Wodnego MSW. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 6 września o godz. 9.00 na Krytej Pływalni (ul. Sportowa 9a). Uprawnienia zawodowe mogą uzyskać osoby, które ukończyły 18 rok życia.

reklama

Osoby zainteresowane proszone są o wzięcie ze sobą strojów kąpielowych. W razie jakichkolwiek pytań można kontaktować się pod numerami tel. 691-677-454 lub 667-274-781. Zachęcamy do udziału! Zapisz się na kurs i stań się jednym z ratowników WOPR!

ma

Podobne artykuły

Działania profilaktyczne nad zbiornikiem Przykona

Działania profilaktyczne nad zbiornikiem Przykona

18-07-2019
Wideo: III Indywidualne Mistrzostwa Miasta...

Wideo: III Indywidualne Mistrzostwa Miasta Turku i...

03-05-2018
Ratownicy wodni z Turku na ćwiczeniach w Kruszwicy

Ratownicy wodni z Turku na ćwiczeniach w Kruszwicy

14-02-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama