Dni Turku i Gminy Turek już za 3 dni!

czwartek 05 sierpnia 2021

Emila, Karoliny, Kary

13°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Junkers szkoli uczniów Zespołu Szkół Technicznych

Junkers rozpoczyna program edukacyjny dla uczniów techników

Junkers szkoli uczniów Zespołu Szkół Technicznych - Fot. Junkers
Fot. Junkers 

Junkers rozpoczął nowy program skierowany do uczniów specjalistycznych techników. W roku szkolnym 2014/2015 młodzież będzie zdobywać wiedzę na temat zasad funkcjonowania urządzeń grzewczych marki Junkers. Najlepsi uczniowie mogą zostać w przyszłości Autoryzowanymi Instalatorami Junkers.

We wrześniu w trzech technikach, w Poznaniu, Bydgoszczy i Turku, zainaugurowany został program „Junkers szkoli”. Biorą w nim udział uczniowie kształcący się głównie w zawodach technik gazownictwa i technik urządzeń sanitarnych. Zajęcia prowadzą nauczyciele przeszkoleni przez doświadczonego trenera marki Junkers. Junkers zapewni młodzieży możliwość zdobycia umiejętności praktycznych oraz stworzy okazje do rozmów z praktykami.

reklama

Celem programu „Junkers szkoli” jest zapoznanie uczniów z technologiami wykorzystywanymi w urządzeniach marki Junkers, ich funkcjonowaniem oraz aspektami ekonomicznymi związanymi z ich stosowaniem. Na zajęciach poruszane będą tematy dotyczące m.in. kotłów gazowych, techniki słonecznej i pomp ciepła.

Wiedza uczniów będzie systematycznie sprawdzana, a najlepsi otrzymają nie tylko nagrody rzeczowe, ale także vouchery na szkolenie dla Autoryzowanych Instalatorów Junkers. Z każdej szkoły zostanie wybrany jeden wyróżniających się uczestnik programu „Junkers szkoli”, który nagrodzony zostanie kursem, po ukończeniu którego będzie mógł uzyskać uprawnienia SEPowskie niezbędne każdemu instalatorowi urządzeń grzewczych.

materiał prasowy
*tytuł pochodzi od redakcji

Podobne artykuły

443 zdało, 148 nie zdało. Maturzyści poznali...

443 zdało, 148 nie zdało. Maturzyści poznali wyniki...

6 lip.

"Kadr na Powiat Turecki" - prezentacja konkursowych...

18 czerw.
IV edycja konkursu fotograficznego

IV edycja konkursu fotograficznego "Kadr na Powiat...

18 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama