sobota 27 luty 2021

Gabrieli, Liwii, Leonarda

5°C całkowite zachmurzenie Pogoda na kolejne dni »
reklama

Brud na przystanku wszyscy lekceważą, bo władze żyją wyborami

Brud na przystanku wszyscy lekceważą, bo władze żyją wyborami - foto: archiwum prywatne
foto: archiwum prywatne 

Do obecności brudu w niektórych częściach przestrzeni Turku wielu nas już się z konieczności przyzwyczaiło. Nie wszyscy jednak należą do grupy osób, patrzących na estetykę miasta przez palce, o czym świadczy list, który otrzymaliśmy od jednego z Czytelników, zbulwersowanego wyglądem pewnego przystanku.

W ostatnich dniach mogliśmy w lokalnych mediach poczytać można było m.in. o otwarciu nowiutkiej „obwodnicy cmentarza”, stworzonej za ok. 2,3 mln zł, czy też o tym, że Turek zdobył tytuł „Lidera zrównoważonego gospodarowania przestrzeżenia”. Tymczasem mieszkańcom naszego miasta nie umykają widoki, które na co dzień budzą w nich wstręt. – Tak wygląda przystanek PKS w centrum miasta tj. na ulicy Uniejowskiej koło Netto. Czy to nie wstyd?! – pyta jeden z naszych Czytelników.

reklama

Autor zdjęć, które prezentujemy, ma nawet sugestię dla wszystkich tych, którzy tak wiele mówią o świetlanej przyszłości miasta, oczywiście pod warunkiem, że w wyborach poprze się właśnie ich. – Może któryś z kandydatów na burmistrza naszego miasta użyje sloganów związanych z czystością jako kiełbasy wyborczej? – sugeruje kąśliwie zbulwersowany brudem turkowianin.

AW

Podobne artykuły

Kto posprząta na ulicy Poduchowne. Może ty,...

Kto posprząta na ulicy Poduchowne. Może ty, może ja,...

12 lt.
Dzikie wysypisko śmieci na terenie kolejki...

Dzikie wysypisko śmieci na terenie kolejki...

12 lt.
Aktualizacja. Internauci w szoku, kierowcy...

Aktualizacja. Internauci w szoku, kierowcy...

28 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama