wtorek 29 września 2020

Michaliny, Michała, Rafała

reklama

Brud na przystanku wszyscy lekceważą, bo władze żyją wyborami

Brud na przystanku wszyscy lekceważą, bo władze żyją wyborami - foto: archiwum prywatne
foto: archiwum prywatne 

Do obecności brudu w niektórych częściach przestrzeni Turku wielu nas już się z konieczności przyzwyczaiło. Nie wszyscy jednak należą do grupy osób, patrzących na estetykę miasta przez palce, o czym świadczy list, który otrzymaliśmy od jednego z Czytelników, zbulwersowanego wyglądem pewnego przystanku.

W ostatnich dniach mogliśmy w lokalnych mediach poczytać można było m.in. o otwarciu nowiutkiej „obwodnicy cmentarza”, stworzonej za ok. 2,3 mln zł, czy też o tym, że Turek zdobył tytuł „Lidera zrównoważonego gospodarowania przestrzeżenia”. Tymczasem mieszkańcom naszego miasta nie umykają widoki, które na co dzień budzą w nich wstręt. – Tak wygląda przystanek PKS w centrum miasta tj. na ulicy Uniejowskiej koło Netto. Czy to nie wstyd?! – pyta jeden z naszych Czytelników.

reklama

Autor zdjęć, które prezentujemy, ma nawet sugestię dla wszystkich tych, którzy tak wiele mówią o świetlanej przyszłości miasta, oczywiście pod warunkiem, że w wyborach poprze się właśnie ich. – Może któryś z kandydatów na burmistrza naszego miasta użyje sloganów związanych z czystością jako kiełbasy wyborczej? – sugeruje kąśliwie zbulwersowany brudem turkowianin.

AW

Podobne artykuły

Orli Staw rozpoczyna przyjmowanie odpadów....

Orli Staw rozpoczyna przyjmowanie odpadów....

2 wrz.
W Turku 6 tys. mieszkańców nie złożyło...

W Turku 6 tys. mieszkańców nie złożyło deklaracji za...

21 sierp.
Wideo: Przebudowa  Uniejowskiej i...

Wideo: Przebudowa Uniejowskiej i Niepodległości...

31 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama