piątek 24 września 2021

Dory, Gerarda, Maryny

12°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Noc szatana w 21. KAT tym razem akustycznie

Noc szatana w 21. KAT tym razem akustycznie - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

- Dzięki, że wybraliście nas, a nie mszę! - tymi słowami Roman Kostrzewski pożegnał się z wiernymi fanami, którzy przybyli we wczorajszy, niedzielny wieczór do Pubu 21.

Zespół KAT zagrał w Turku już po raz trzeci, tym razem promując swoją płytę „BUK-akustycznie”. Na nowym krążku znajdują się dobrze znane utwory KATa w nowej, akustycznej aranżacji. - Nagraliśmy tę płytę, abyście na koncerty mogli ze sobą zabierać swoje dziewczyny, które niekoniecznie muszą lubić metal – śmiał się ze sceny wokalista zespołu, Roman Kostrzewski. Kostrzewski pokazał, że nadal jest w świetnej formie, emanując niesamowitą energią i tańcząc często swój wyjątkowy, znany fanom taniec.

reklama

W drugiej części koncertu było już „więcej szatana”, a fani usłyszeli to, do czego KAT przyzwyczaił ich przez ostatnie 34 lata swojej aktywności artystycznej.

Podobne artykuły

"Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski"....

12 sierp.
Póki Polska żyje w nas! Niezwykły koncert...

Póki Polska żyje w nas! Niezwykły koncert...

9 sierp.
Turkowianie stęsknieni wspólnej zabawy i...

Turkowianie stęsknieni wspólnej zabawy i koncertów....

8 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama