piątek 14 sierpnia 2020

Alfreda, Maksymiliana, Selmy

reklama

Pierwszy pokaz sukien studniówkowych już dziś

Pierwszy pokaz sukien studniówkowych już dziś - foto: freeimages.com / Scott Snyder
foto: freeimages.com / Scott Snyder 

Już 19 listopada 2014r., o godzinie 18.00 w Miejskim Domu Kultury odbedzie się pokaz mody sukienek studniówkowych i wieczorowych pani Elżbiety Dominiak.

Firma EDsuknie, której właścicielką jest pani Elżbieta Dominiak powstała 23 lata temu z wielkiej pasji i zamiłowania do piękna.Dzięki temu każdego roku powstaje kilka nowych kolekcji, które są prezentowane na różnych pokazach. Od 1994r firma współpracuje z biurem Miss Polonia a następnie Miss Polski.

reklama

Każdego roku pani Elżbieta ubiera finalistki wielkopolski, a w tym roku miała również przyjemność ubierać finalistki Miss Polonia Irlandii w Dublinie. Sukienki z kolekcji Arabica chętnie noszą arabskie księżniczki z Arabii Saudyjskiej oraz Emiratach Arabskich.

Zapraszamy 19 listopada 2014r., o godzinie 18.00 w Miejskim Domu Kultury. Patronem medialnym wydarzenia jest portal Turek.net.pl.

NW

Pierwszy pokaz sukien studniówkowych już dziś

Podobne artykuły

Wystartowały wakacje 2020 w mieście. Na co...

Wystartowały wakacje 2020 w mieście. Na co warto się...

8 lip.
Przedszkola i żłobki w mieście nadal zamknięte....

Przedszkola i żłobki w mieście nadal zamknięte....

4 maj.
MDK przygotuje film z poradnikiem nt....

MDK przygotuje film z poradnikiem nt. stworzenia...

2 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama