sobota 26 września 2020

Cypriana, Justyny, Łucji

reklama

"Złoty Tur" dla Centrum Wolontariatu

 

„Złoty Tur” to nagroda przyznawana osobom, które swoją działalnością w szczególny sposób przyczyniły się do rozwoju różnych obszarów i dziedzin życia naszego miasta. W piątkowy wieczór w restauracji Eden taką właśnie nagrodą uhonorowane zostały podczas Spotkania Noworocznego osoby działające w Centrum Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych.

Jak można było się dowiedzieć podczas wypomnianej gali, nagroda dla wolontariuszy to docenienie tego, że od lat osoby te niosą pomoc potrzebującym, pomagają w opiece nad osobami starszymi, umilają czas chorym dzieciom przebywającym w szpitalu, pomagają najmłodszym w nauce, opiekują się niepełnosprawnymi podczas obozów rehabilitacyjnych, aktywnie włączają się w takie akcje, jak np. „Szlachetna Paczka”, „Góra grosza”, „Podziel się posiłkiem” itp.

reklama

Dziękujemy za to wyróżnienie. Jak mówiła Matka Teresa z Kalkuty, to co robimy, jest tylko kroplą w oceanie, jednak gdyby tej kropli zabrakło, ocean byłby o nią uboższy. Dziękujemy za wyróżnienie. Jest to docenienie pracy wszystkich wolontariuszy, pracy bezinteresownej – mówił Mariusz Szymczak (Wolontariusz Roku 2014), odbierając w piątkowy wieczór nagrodę z rąk burmistrza Romualda Antosika oraz przewodniczącego Rady Miejskiej – Jana Pakuły. Mariuszowi Szymczakowi towarzyszyły panie Agnieszka Łapka i Beata Pacławska.

AW

Podobne artykuły

Ryszard Bartosik człowiekiem roku 2019 czyli...

Ryszard Bartosik człowiekiem roku 2019 czyli Gala...

8 lt.
Noworoczne spotkanie u strażaków z Klubu...

Noworoczne spotkanie u strażaków z Klubu Honorowych...

06-01-2019
Miranda uhonorowana

Miranda uhonorowana "Złotym Turem"

06-07-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama