czwartek 13 grudnia 2018

Dalidy, Juliusza, Łucji

reklama

1% dla Turku: Wesprzyj OSP Turek

1% dla Turku: Wesprzyj OSP Turek - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

Prezentujemy kolejną organizację z terenu powiatu tureckiego, która stara się o Wasz 1%. Ochotnicza Straż Pożarna w Turku dba o bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców powiatu tureckiego.

Zakres działalności Ochotniczej Straży Pożarnej w Turku jest niezwykle szeroki. Strażacy-ochotnicy szkolą się w kierunku ratownictwa gaśniczego, zabezpieczają imprezy masowe, biorą udział w zawodach sportowych i pożarniczych itp.

reklama

OSP posiada również swoją Sekcję Ratownictwa Medycznego, której celem jest organizowanie kursów i pokazów pierwszej pomocy, a także Orkiestrę oraz Sekcję HDK.

Wszyscy ci, którzy chcieliby przekazać 1% z rozliczenia podatkowego na rzecz OSP Turek mogą to uczynić korzystając z poniższych danych:

OSP Turek, ul. 3-go Maja 8, 62-700 Turek. KRS: 0000033923

Podobne artykuły

Wielkopolanie chętniej dzielą się swoim 1%

Wielkopolanie chętniej dzielą się swoim 1%

8 list.
Lokalny rekord w resuscytacji kolejny raz pobity!

Lokalny rekord w resuscytacji kolejny raz pobity!

16 paźd.
Turek: Środowiskowy Dom Samopomocy otwarty

Turek: Środowiskowy Dom Samopomocy otwarty

20 wrz.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama