sobota 15 sierpnia 2020

Marii, napoleona, Stelii

reklama

Kombii i Mesajah na Dniach Turku i Gminy Turek

Kombii i Mesajah na Dniach Turku i Gminy Turek - foto: A. Wszędybył
foto: A. Wszędybył 

Dla wszystkich, którzy z utęsknieniem czekali na powrót Dni Turku mamy dobrą wiadomość. Impreza ta powraca i będzie organizowana wraz z Gminą Turek. Wiemy już, że podczas wydarzenia zobaczymy, a przede wszystkim usłyszymy, takie zespoły jak Kombii i Mesajah oraz discopolowy band Piękni i Młodzi. Zanim organizatorzy podadzą szczegóły dotyczące eventu, przyjrzymy się gwiazdom tegorocznego święta miasta i gminy. Wydarzenie odbędzie się w dniach 5-7 czerwca, na terenie OSiR, ul. Armii Krajowej 1.

Kombii

Zespół Kombii grał już na naszym powiecie pod koniec maja 2011 roku na IX Dniach Malanowa. Wtedy też, jako gwiazda wieczoru przyciągnął prawdziwe tłumy. Jak czytamy na oficjalnej stronie zespołu „KOMBII powstał wiosną 2003 roku z inicjatywy trzech członków zespołu Kombi: Grzegorza Skawińskiego, Waldemara Tkaczyka oraz Jana Pluty. Dwa miesiące pracy zespołu zaowocowały nowym programem opartym na znanych przebojach, takich jak: "Linia życia", "Hotel twoich snów", "Nasze randez-vous", "Kochać cię za późno", "Nie ma zysku", "Black and white" w nowych aranżacjach.”

reklama

Messajah

Mieszkańcy powiatu tureckiego mieli już nie jedną okazję, aby na żywo poznać twórczość Messajah.  Manuel Rengifo Diaz wystąpił wraz zespołem Riddim Bandits oraz chórzystkami z I Grades w Pubie 21 oraz podczas Dni Tuliszkowa 2014. Mesajah od 2008 roku jest ulubieńcem krytyków dzięki swojemu bogatemu repertuarowi, który umiejętnie łączy w sobie reggae, hip-hop, dancehall czy dub.

reklama

Piękni i młodzi

Discopolowy zespół Piękni i młodzi tworzą Daniel Wilczewski, Dawid Narożny i Magda Narożna. Na swoim koncie ma już nagrodę Hit Roku 2013 za Piosenkę "Niewiara" w plebiscycie TV Disco i Radia Disco Party. Artyści piszą na swoim fanpage, że inspirują się zespołem „Figo Fagot”, więc może być naprawdę ciekawie.

Podobne artykuły

Usta milczą, dusza śpiewa - wyjątkowy koncert...

Usta milczą, dusza śpiewa - wyjątkowy koncert...

17 lip.
Dni Turku i Gminy Turek odwołane

Dni Turku i Gminy Turek odwołane

7 kw.
Wyjątkowo pomysłowy Dzień Kobiet i Mężczyzn w...

Wyjątkowo pomysłowy Dzień Kobiet i Mężczyzn w...

9 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama