poniedziałek 05 grudnia 2022

Kryspiny, Norberta, Sabiny

1°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Magdalena Ogórek odwiedzi Turek

Magdalena Ogórek odwiedzi Turek
 

Jedyna kobieta kandydująca na Prezydenta RP odwiedzi Turek. Kto by się spodziewał, że Turek będzie miał okazję gościć tak wielu kandydatów biorących udział w tegorocznych wyborach prezydenckich. Nasze miasto odwiedzili już: kontrowersyjny Janusz Korwin-Mikke, kandydat z ramienia PSL - Adam Jarubas oraz Andrzej Duda, czyli człowiek prawicy. Skoro oni już tu byli, dlaczego by miało zabraknąć wizyty jedynej kandydatki na Prezydenta RP Magdaleny Ogórek.

Wcześniej zapowiadano wizytę kandydatki w Turku, jednak istniały pewne wątpliwości czy aby na pewno dojdzie do spotkania turowian z Magdaleną Ogórek. Wątpilowości zostały rozwiane, ponieważ już 1 Maja będziemy mieli okazję spotkać Panią Magdalenę. Zgodnie z programem wizyty przyjazd zaplanowany został na godzinę 15.00 podczas, którego złożone zostaną kwiaty pod pomnikiem upamiętniającym pomordowanych przez hitlerowców mieszkańców Turku. Zaraz potem o godzinie 15.30 przeprowadzone zostanie spotkanie z mieszkańcami Turku na placu OSiR przy ulicy Armii Krajowej. Dla wszystkich, którzy nie wiedzą czy wybrać się na to spotkanie przybliżamy postać kandydatki mającej odwiedzić nasze miasto.

reklama

Magdalena Ogórek- urodzona 23 lutego 1979 roku w Rybniku na Śląsku w rodzinie górniczej. Publicystka, dr nauk humanistycznych, historyk Kościoła, wykładowca akademicki, aktualnie w Małopolskiej Wyższej Szkole w Krakowie, była komentatorka telewizyjna oraz dziennikarka TVN24BIŚ, autorka programu „Atlas Świata”. W latach 2012 - 2014 konsultant w Narodowym Banku Polskim. Od 2008 do 2010 ekspert w Klubie Parlamentarnym SLD. W latach 2002 – 2005 pracownik administracji państwowej w tym: Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, Specjalista w Departamencie Unii Europejskiej i Współpracy. Pani Magdalena w wyborach jest kandydatką SLD, przez innych określana jest jako „Ślązaczka i córka górnika”. W swoim programie niesie hasła mówiące o konieczności zmiany prawa, tak aby było ono proste, jednoznaczne i służące obywatelowi. Jeśli chodzi o kwestie gospodarcze, jest ona zdania iż należy obniżyć podatki tak, aby nikomu nie opłacało się zatrudniać na czarno. Określa ona Polskę jako kraj umów śmieciowych, którym trzeba powiedzieć stanowcze „Nie”. Wszyscy zaciekawieni osobą Pani Magdaleny Ogórek jako kandydatki na urząd Prezydenta RP będą  mieli okazję posłuchać jej na żywo.

Na spotkanie w imieniu organizatorów zaprasza Anita Dzieciątkowska – Pieścik.

materiał prasowy

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Podobne artykuły

Pielgrzymka Ludzi Pracy. Pątnicy z Turku w...

Pielgrzymka Ludzi Pracy. Pątnicy z Turku w...

6 maj.
Parówki dla wszystkich, banany dla Jasaka....

Parówki dla wszystkich, banany dla Jasaka. 1-majowy...

1 maj.
Majówkowy zawrót głowy. Powiatowy przegląd...

Majówkowy zawrót głowy. Powiatowy przegląd atrakcji...

30 kw.
reklama
reklama
reklama