piątek 25 czerwca 2021

Łucji, Witolda, Wilhelma

17°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Zdrowie, moda i uroda. Babski weekend dobiegł końca

Zdrowie, moda i uroda. Babski weekend dobiegł końca
 

Doskonale wiemy, że to co dobre szybko się kończy. Niedziela była drugim i ostatnim dniem z cyklu babskiego weekendu. W niedzielne przedpołudnie Miejski Dom Kultury w Turku zamienił się w prawdziwe centrum zdrowia i urody dla kobiet. Po tej wizycie panie wracały do swych domów całkowicie odmienione.

W zapowiadanej Strefie relaksu kobiety miały okazję spotkać się ze specjalistkami z branży kosmetycznej, fryzjerskiej i dietetycznej, mogły też sprawdzić poziom cukru we krwi i dokonać pomiaru ciśnienia tętniczego. Z okazji tego szczególnego dnia kobiety mogły korzystać z tych usług całkowicie za darmo.

reklama

Nie zabrakło również pokazu mody na którym młodzież zaprezentowała wiosenne kolekcje ubrań znanych marek odzieżowych. Na wybiegu mody wśród młodych i ślicznych modelek odzież zaprezentował również model, który jak na dżentelmena przystało wręczył na koniec pokazu kwiatka dla każdej z młodych pań.

Przed rozpoczęciem długo oczekiwanego koncertu miłe słowa w stronę kobiet skierował Burmistrz Miasta Turku Romuald Antosik. Prawdziwą niespodzianką była szansa wygrania rozmaitych nagród. Burmistrz losował numerki rozdane wcześniej kobietom przed wejściem na salę, po czym zapraszał na scenę celem wręczenia nagród.

Na zakończenie tego dnia scenę przejęła uwielbiana i wciąż oddana muzyce piosenkarka Eleni. Łagodny i sentymentalny repertuar wzbudził pozytywne emocje wśród tłumu obecnych fanów.

go

Podobne artykuły

Katar sienny - jak sobie z nim radzić?

Katar sienny - jak sobie z nim radzić?

14 czerw.
Dlaczego się pocimy?

Dlaczego się pocimy?

4 czerw.
Moc witaminy płynącej ze Słońca!

Moc witaminy płynącej ze Słońca!

13 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama