środa 18 września 2019

Ireny, Irminy, Stanisława

reklama
Wzorek

Włodarze oczekują bezpiecznych dróg. Rozmawiali o tym z wicemarszałkiem Jankowiakiem

Włodarze oczekują bezpiecznych dróg. Rozmawiali o tym z wicemarszałkiem Jankowiakiem
 

Wczoraj (tj. 17.03) w Tureckim Inkubatorze Przedsiębiorczości miało miejsce spotkanie wójtów i burmistrzów gmin z Wicemarszałkiem Województwa Wielkopolskiego Wojciechem Jankowiakiem. Na spotkaniu podjęto rozmowy na temat bezpieczeństwa dróg wojewódzkich znajdujących się w poszczególnych gminach.

Przedstawicieli gmin zaprosiła na to spotkanie Radna Sejmiku Wojewódzkiego Anna Majda. Planowane w Wielkopolsce inwestycje na drogach wojewódzkich, to również okoliczność do przedyskutowania indywidualnych potrzeb gmin dotyczących dróg.

reklama

Biorąc pod uwagę skalę potrzeb, jak przyznał wicemarszałek, niestety co druga inwestycja nie ma szans zrealizowania. Oczekiwania są spore i wśród wielu inwestycji należy określić pewne priorytety. Wskazał również na to co jest istotne przy składaniu wniosków o dofinansowanie i określił jakie są szanse ich pozyskania.

go

Podobne artykuły

Ranking zamożności samorządów. Jak wypadło...

Ranking zamożności samorządów. Jak wypadło miasto,...

26 lip.
To właśnie oni mają plan na biznesplan!

To właśnie oni mają plan na biznesplan!

13 czerw.
Wmurowanie Kamienia Węgielnego pod budowę...

Wmurowanie Kamienia Węgielnego pod budowę Centrum...

11 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama