wtorek 06 grudnia 2022

Dionizji, Leontyny, Mikołaja

4°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Zdrowo i smacznie przywitali wiosnę

Zdrowo i smacznie przywitali wiosnę
 

21 marca uczniowie klas 4- 6 Szkoły Podstawowej Nr 1 w Turku przywitali wiosnę. Od samego rana przyrządzali drugie śniadanie zgodnie z obecnymi zasadami prawidłowego żywienia. Ponadto uczniowie przybyli na zajęcia ubrani w odzież o wiosennych kolorach wylosowanych wcześniej na zebraniu samorządu uczniowskiego.

Degustując przygotowane wcześniej śniadania uczniowie mieli okazję, by miło spędzić czas razem. Przygotowane śniadania, jak i przebrania uczniów oceniła komisja w składzie: pielęgniarka szkolna p. W. Walas, p. A. Antczak, p. E. Nowak, W. Majdańska. Uzyskane punkty zaliczone zostały do konkursu Aktywna Klasa.

reklama

Kolejnym punktem dnia było wspólne wyjście uczniów do kina. Po filmowym seansie uczniowie mogli wrócić do swych domów, by jeszcze przez kilka godzin opowiadać o tym dniu rodzicom.

go

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Podobne artykuły

Zdolnej młodzieży tam nie brakuje. Stypendia...

Zdolnej młodzieży tam nie brakuje. Stypendia dla 42...

28 paźd.
404 stypendia dla najzdolniejszych uczniów z...

404 stypendia dla najzdolniejszych uczniów z Turku!

16 paźd.
Posłużą do nauki i rozrywki. Nowy sprzęt...

Posłużą do nauki i rozrywki. Nowy sprzęt komputerowy...

11 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama