piątek 25 września 2020

Aureli, Kamila, Kleofasa

reklama

Turek: Dofinansowanie usuwania azbestu

Turek: Dofinansowanie usuwania azbestu - foto: Karol Pilch / commons.wikimedia.org
foto: Karol Pilch / commons.wikimedia.org 

Do 31 sierpnia 2016 roku można składać wnioski o dofinansowanie usuwania wyrobów zawierających azbest. Turkowianie wnioski mogą składać w Urzędzie Miejskim w Turku.

Powiat Turecki uzyskał dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki wodnej oraz z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na zadanie polegające na usuwaniu azbestu i wyrobów zawierających azbest. Z dofinansowania mogą skorzystać osoby fizyczne (np. mieszkańcy), wspólnoty mieszkaniowe, użytkownicy rodzinnych ogrodów działkowych oraz osoby prawne, w tym spółdzielnie mieszkaniowe i parafie.

reklama

Wniosek należy złożyć w Urzędzie Miejskim w Turku. Urząd Miejski po rozpatrzeniu zgodności wniosków z regulaminem, będzie je przekazywać do Starostwa Powiatowego w Turku. Wnioski rozpatrywane będą według kolejności zgłoszeń, aż do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na realizację zadania. Dofinansowanie w wysokości 100 proc. kosztów może być przyznane na demontaż, zbieranie, transport i unieszkodliwianie lub zabezpieczenie odpadów zawierających azbest, składowanych na terenie nieruchomości wnioskodawcy.

Wnioski i regulamin dostępne są na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Turku: www.miastoturek.pl, w zakładce Sprawy według wydziałów / wnioski / Wydział Inżynierii Miejskiej.

Podobne artykuły

Ścieżka edukacyjna na terenie Przedszkola...

Ścieżka edukacyjna na terenie Przedszkola Gminnego w...

9 wrz.
Zapisz dziecko na ekologiczną przygodę

Zapisz dziecko na ekologiczną przygodę

4 wrz.
Powstała ścieżka edukacyjna przy Przedszkolu...

Powstała ścieżka edukacyjna przy Przedszkolu Gminnym...

3 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama