poniedziałek 26 lipca 2021

Anny, Mirosławy, Joachima

18°C rozproszone chmury Pogoda 7 dni »
reklama

Tworzyli logo dla Turkowskich Patriotów i otrzymali nagrody

Tworzyli logo dla Turkowskich Patriotów i otrzymali nagrody
 

Stowarzyszenie „Turkowscy Patrioci” szuka pomysłu na swoje logo. Pojawił się więc interesująca idea, by to mieszańcy Turku i okolic sami zaproponowali, jak ów znak rozpoznawczy powinien wyglądać. Autorzy prac, którzy poświęci czas by zasiąść nad kartką papieru lub przy programie graficznym, zostali nagrodzeni w dniu 12 maja, podczas spotkania ze Stanisławem Michalkiewiczem.

Stowarzyszenie „Turkowscy Patrioci” poszukuje dla siebie własnego, jak najlepszego znaku identyfikacji graficznej. Owe logo pojawi się np. na plakatach, wizytówkach, w materiałach promocyjnych, w grafice internetowej i na banerach. Nie chodzi jednak o to, by stworzył je w swojej głowie od A do Z wynajęty artysta grafik - powinien jego zamysł stworzyć ktoś stąd, zżyty z Turkiem i jego okolicami, mieszkaniec naszego miasta czy sąsiednich gmin. Właśnie dlatego zorganizowany został konkurs , adresowany do wszystkich uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich z terenu powiatu tureckiego.

reklama

Prace, które napłynęły do organizatorów, mogą stanowić solidną podstawę do wypracowania finalnego logo. Wyniki plastycznych zmagań poznaliśmy w dniu 12 maja. Okazało się, że I miejsce zajęła Sara Michalak, miejsce II Sandra Bukowiecka, a III - Tomasz Żurawski. Nagrody triumfatorom wręczył prezes „Turkowkich Patriotów” - Michał Osajda.

Sponsorzy nagród: RED IS BAD - www.redisbad.pl, Patriotyczny.Sklep.pl oraz Sklep Kibica KolscyFanatycy.pl.

AW

Podobne artykuły

 Sukces uczennicy ZSP Słodków w Konkursie...

Sukces uczennicy ZSP Słodków w Konkursie Youngstar

26 czerw.
Finał Powiatowego Konkursu

Finał Powiatowego Konkursu "Jestem asertywny" w ZSR

23 czerw.
Uczennice SP5 laureatkami konkursu Sejmu Dzieci...

Uczennice SP5 laureatkami konkursu Sejmu Dzieci i...

21 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama