Grzyby, grzybki, podgrzybki i nie tylko.

niedziela 02 października 2022

Racheli, Sławy, Teofila

13°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Tworzyli logo dla Turkowskich Patriotów i otrzymali nagrody

Tworzyli logo dla Turkowskich Patriotów i otrzymali nagrody
 

Stowarzyszenie „Turkowscy Patrioci” szuka pomysłu na swoje logo. Pojawił się więc interesująca idea, by to mieszańcy Turku i okolic sami zaproponowali, jak ów znak rozpoznawczy powinien wyglądać. Autorzy prac, którzy poświęci czas by zasiąść nad kartką papieru lub przy programie graficznym, zostali nagrodzeni w dniu 12 maja, podczas spotkania ze Stanisławem Michalkiewiczem.

Stowarzyszenie „Turkowscy Patrioci” poszukuje dla siebie własnego, jak najlepszego znaku identyfikacji graficznej. Owe logo pojawi się np. na plakatach, wizytówkach, w materiałach promocyjnych, w grafice internetowej i na banerach. Nie chodzi jednak o to, by stworzył je w swojej głowie od A do Z wynajęty artysta grafik - powinien jego zamysł stworzyć ktoś stąd, zżyty z Turkiem i jego okolicami, mieszkaniec naszego miasta czy sąsiednich gmin. Właśnie dlatego zorganizowany został konkurs , adresowany do wszystkich uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich z terenu powiatu tureckiego.

reklama

Prace, które napłynęły do organizatorów, mogą stanowić solidną podstawę do wypracowania finalnego logo. Wyniki plastycznych zmagań poznaliśmy w dniu 12 maja. Okazało się, że I miejsce zajęła Sara Michalak, miejsce II Sandra Bukowiecka, a III - Tomasz Żurawski. Nagrody triumfatorom wręczył prezes „Turkowkich Patriotów” - Michał Osajda.

Sponsorzy nagród: RED IS BAD - www.redisbad.pl, Patriotyczny.Sklep.pl oraz Sklep Kibica KolscyFanatycy.pl.

AW

2
3
4
5

Podobne artykuły

Ola, Nikola i Marysia w finale konkursu Miss...

Ola, Nikola i Marysia w finale konkursu Miss...

29 wrz.
Poznaliśmy mistrzów pięknego czytania. Oksana,...

Poznaliśmy mistrzów pięknego czytania. Oksana, Kasia...

22 wrz.
Grzybiarze do dzieła! Nadleśnictwo Turek...

Grzybiarze do dzieła! Nadleśnictwo Turek ogłasza...

20 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama