środa 01 kwietnia 2020

Chryzamtyny, Grażyny, Zygmunta

reklama

Multimedialny pokaz na podsumowanie warsztatów dziennikarskich

Multimedialny pokaz na podsumowanie warsztatów dziennikarskich - foto: M. Krysiak
foto: M. Krysiak 

W minioną sobotę w Międzypokoleniowym Klubie Kultury prowadzonym przez stowarzyszenie Przystań obyło się spotkanie podsumowujące pracę uczestników warsztatów dziennikarskich.

Podczas tegorocznych zajęć w Przystani w ramach ALSA uczestnicy warsztatów dziennikarskich nie próżnowali. Praktycznie od rana do wieczora znajdowali się w wirze wydarzeń poświęcając swój wolny czas. Dlatego też zaangażowanie i poświęcenie tych młodych ludzi zasługuje na wyjątkowe uznanie.

reklama

W tym gorącym okresie gdzie w Przystani kręcił się młyn Akademii dziennikarze starali się być zawsze obecni, by móc przekazać informację o zajęciach i atmosferze festiwalu. By przeprowadzić ciekawy wywiad, przybliżyć czytelnikom idee ALSA i sylwetki uczestników. Dzięki ich zaangażowaniu na bieżąco ukazywały się relacje z prób, koncertów i innych wydarzeń Akademii Letnich Spotkań Artystycznych.

Na zakończenie warsztatów dziennikarze Przystani przedstawili prezentację multimedialną stworzoną ze zdjęć i filmów, które zostały zarejestrowane podczas ALSA. Następnie każdy z dziesięciu młodych żurnalistów otrzymał certyfikat oraz paczkę z upominkami.

Projekt dofinansowany był przez Gminę Miejską Turek.

reklama

Mirosław Krysiak

Podobne artykuły

1% dla Turku: Stowarzyszenie

1% dla Turku: Stowarzyszenie "Przystań"

25 lt.
Magia Świąt: Korowód zwieńczył pracę Fabryki...

Magia Świąt: Korowód zwieńczył pracę Fabryki Św....

15-12-2019
Ruszyła tegoroczna Magia Świąt. Kiermasz,...

Ruszyła tegoroczna Magia Świąt. Kiermasz, Fabryka...

14-12-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama