poniedziałek 25 stycznia 2021

Miłosza, Pawła, Tatiany

reklama

Podczas parafialnego festynu zbierali na remont ołtarza

Podczas parafialnego festynu zbierali na remont ołtarza
 

Niedziela 18 września była szczególnym dniem dla osób zjednoczonych w wierze. Dzięki inicjatywie Komitetu Odnowy Polichromii J. Mehoffera w kościele NSPJ w Turku odbył się kolejny parafialny festyn rodzinny, który i tym razem łączył wspólnotę parafialną oraz pomógł zebrać środki przeznaczone na remont ołtarza św. Józefa.

Podczas trwania festynu mieszkańcy wysłuchali koncertów z udziałem solistów i zespołów miasta i powiatu tureckiego, między innymi uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z Turku oraz uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Turku, a także solistów Studia Piosenki i zespołu tanecznego MIKSO z MDK w Turku, Piotra Podembskiego i zespołów Akord, Tradycja i Jarzębinki z CkiS w Malanowie. Wszyscy przybyli mieli również przyjemność spróbowania wielu pysznych domowych ciast, a także mogli przekonać się jakie atrakcje przygotowano na stoiskach promocyjnych.

reklama

Po godz. 18:00 odbyła się aukcja przedmiotów ofiarowanych przez darczyńców, a po aukcji na scenie wystąpiła gwiazda wieczoru – zespół Progress.

go

Podobne artykuły

Ksiądz prał. ppłk. Krzysztof Karpiński...

Ksiądz prał. ppłk. Krzysztof Karpiński proboszczem...

12-07-2020
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Turku...

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Turku zaprasza...

30-06-2020
Wyjątkowe podziękowania dla wolontariuszy -...

Wyjątkowe podziękowania dla wolontariuszy - absolwentów

24-04-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama